Říjen 2007

ARMA 2 - nová videa

28. října 2007 v 9:16 Arma 2
informace - videoreportáže invex 2007

Game LIFE invex gigitex - připravujeme reportáž

28. října 2007 v 9:12 Připravujeme
Naše redakce zavítala na letošní invex 2007 a brzy na našich stránkách uvedeme naše dojmy a informace o hrách a nových technologiích.


redwolf vydán

22. října 2007 v 17:22 Arma addons
Před nedávnem byl uvolněn vrtulník Airwolf, balčík obsahuje i dva druhy pilotů. Zatím je vydána jen beta a brzy se dočkáme finální verze. Stahujte zde ( link ).

Gnat's ArmA Navy WIP

22. října 2007 v 17:13 Arma


mise do datadisku Queens Gambit

17. října 2007 v 10:34 Arma addons
Dnes tu mám pro vás první misi do datadisku Queens Gambit. Vaším úkolem je zabít velitele povstalců, ´vičistit tábor a zničit vysílačku. Misi pro vás vytvořil Daniel Fridrich. Misi stahujte zde.

nová verze mhd pro operation flashpoint + nové hlášení zastávek

9. října 2007 v 8:12 Operation Flashpoint addons
Dnes vám přinášíme novou verzi mhd nogova stgev ( verze 1.11.2007 ), která přidává novou část města Petrovice, dvory. Více se dozvíte v sekci přehled linek mhd nogova stgev. Druhá velká změna je určena hlášení zastávek mhd. Od minulé verze také najdete více stanic které hlásí. Novou verzi stahujte ZDE.ohlašena hra Euro Truck Simulator

5. října 2007 v 17:15 Euro Truck Simulator
SCS Software nám připravila další pokračování kamionového ježdení, tentokrát s názvem Euro Truck Simulator, jehož hlavní náplní bude opět řízení náklaďáků. Ano, náklaďáků. Zase.
ECS bude zasazen do Evropy ( konečně, vždy jsme zustaly v USA ) kde bude hráč muset převážet různé druhy nákladů mezi evropskými velkoměsty. Silniční síť přitom má být postavena na základě reálných předloh, stejně tak jako jednotlivé metropole, tudíž při včasném dodání možná zbude čas i na obdivování krás Říma nebo Madridu. Skutečnosti mají odpovídat také všechny trucky, a to jak po stránce exteriérů, tak i interiérů. Díky tomu se dočkáme rovněž detailních přístrojových desek, které hráče donutí dávat pozor na dostatek paliva, správnou teplotu motoru a samozřejmě i rychlost.
Je samozřejmě otázkou, jak autoři vyřeší přesuny mezi několik set, či dokonce tisíc kilometrů vzdálenými městy, aby hra neupadla do příliš velkého stereotypu. Tvůrci z SCS však mají dostatek zkušeností, a tak pevně věříme, že se jim Euro Truck Simulator vyvede. Datum vydání zatím nebylo oznámeno, avšak jako útěchu autoři uveřejnili alespoň několik screenshotů.

arma cold war rearmed

4. října 2007 v 15:02 Arma
Modifikace do armed assault, která nám přinese to co jsme znaly v operation flashpoint. Baliček bude obsahovat kampaň velice podobnou z operation flashpoint a jeho datadisku Resistance. Můžeme se těšit na ostrovy Everon, Malden a hlavně na Nogovu. Dnes vám přinášíme pár obrázků.

další verze ikarus mod na cestě

3. října 2007 v 14:29 Mafia: Lost Heaven
Dnes vám přináším pár obrázku z Ikarus mod.

připravujeme special "invex"

2. října 2007 v 9:59 Připravujeme
Co nás zajímá:
Bohemia Interactive - Jan Hovora: rozdíly v technologii Arma2 a Armed Assault (změny v enginu, podpora DX10, PS 3.0, multiprocessing, změny v modelu osvětlování, animačním systému, AI a nové prvky v oblasti designu hry
Second Life, Ing. Martin Dvořák, Ph.D.:Second Life je 3D virtuální svět, který od svého vzniku explozivně roste a dnes je obydlen zhruba 10ti miliony obyvatel. Second Life je nejen zajímavá, tvůrčí a sociálně sbližující zábava, ale také skvělá příležitost pro všechny obchodníky, designery a programátory.
Black Element - Jaroslav Kašný: Arma: Queens Gambit, datadisk k Armed Assault, tvorba datadisku na 3rd party enginu

naše reakce na datadisk queens gambit

2. října 2007 v 9:46 Arma
Datadisk k armed assault je už pár dnů v prodeji a naše redakce se podívala co nám ten to datadik přinesl. Podle očekávání žádná bomba nepřišla. U předešlého dílu operation flashpoint právě datadiskem Resistance vše právě začalo. Největší radost mají určitě ty hráči které nemají dostatečné připojení k internetu a marně scháněly patch do této hry. Datadik obsahuje patch 1.08 dříve se také mluvilo o patchu 1.09 ale najdenou už není o něm vůbec slyšet. ´Většina vozidel a jiných dopravních prostředků je zachován. Ostrov nám přidaly vývojáři hry pouze jeden a to ostrov Porto který není až tak velký. Kampaně jsou připraveny dvě které se odehrávají na starém ostrově Rahmadi a druhá na ostrově Porto. Obě jsou velice dobře odvedené a dají se srovnat z kampaní datadisku k operation flashpoint. Další změnou je hra více hráču, hráči mohou spolu hrát po celém světě což u předešlých verzí nešlo. Došlo k malému zrychlení hry.