Listopad 2007

připravovaná modifikace civil live mhd

24. listopadu 2007 v 13:05 Arma
Po delším mlčení našich modů do armed assault vnáším trochu světla. Nový mod bude tak trochu netypický. Potřeba narozdíl od staršího bratříčka ( operation flashpoint ) nebude potřeba mnoho přídavků. Budete obyvatel ostrova který bude využívat městskou hromadnou dopravu. Vaším ukolem je se dostat z domova do práce a podobně. Zdá se vám to jednoduché? Na ostrově bude 30 linek a vy to budete muset stihnout třeba za šedesát minut a nebude to jednoduché. Pokud nestihnete časový limit nic se neděje ale nebude se vám otevírat další kolo ale hrát budete moci dál. Vydání je připraveno na letošní vánoce.

Nová verze mhd modu

24. listopadu 2007 v 12:48 Operation Flashpoint addons
Dnes vám přinášíme další verzi modu městské hromadné dopravy pro operation flashpoint.
Novinky v předposlední verzi pro letoění rok:
1) na prvním obrazku je zachycena nová výstavba rodiných domků v lokalitě Chebská. Od výjezdu od petrovického mostu je nová osada stromu. Za zastávkou jsou nové panelové domy ( foto 2 ) . Vyasfaltovaná část komunikace na lince číslo 16 ( foto 3 ) a podle plánu obnoveno několik zastávek mhd.
Stahujte novou verzi zde *-verze má označení 112 ( 1.12.2007 )


Ohlášena zlatá edice cobra 11 Crash time

24. listopadu 2007 v 11:18 Cobra 11: Crash Time
Vývojáři Cobra 11 Crash time ohlásily zlatou edici této hry. Hra bude obsahovat 71 misí a o 15 aut navíc ale zatím není jisté zda edice přinese nový virtualní svět. Bohužel zlaté edice byla určena jen pro německý trh a obsahovala vše co původní verze hry. Hra obsahovala jen 7 nových vozidel a několik nových misí.


připravované modely do armed assault

16. listopadu 2007 v 10:23 Arma
Pár obrázků uveřejněné na bis forech, které zachycují několik osobních vozidel.

připravovaná verze mhd do ofp

16. listopadu 2007 v 10:11 Operation Flashpoint
Po dlouhé době vám přinášíme nové informace z našeho modu městské hromadné dopravy do operation flashpoint. Nová verze přinese obnovené zastávky mhd: Moldava, k přístavu, Movskevská, k Moldavě, Krále jiřího, Na výšině, G.Park, Chodov - Doubí a Všeborovická. Zalesněná oblast nad Chodovem a také mezi stanicemi Chodov - krátká, Chebská a Moser. V této lokalitě je nová zástavba ( při příjezdu od petrovického mostu je několik rodiných domku, za křižovatkou je vloženo pár paneláků, cca 500 metrů dále po hlavní je budován budoucí krajský úřad a kousek dále je vybudován nový silniční most ) na lince číslo 16 jsou vyasfaltované silnice poblíž zastávek mhd. Poslední novinkou je vybudování nové křižovatky u stavební zony v moldavě. Vydání: konec listopadu.

Demo Cobra 11 Crash time

14. listopadu 2007 v 8:50 Cobra 11: Crash Time
Pár dnů po vydání krabicové verze hry Cobra 11 Crash Time bylo konečně uvolněna demoverze hry. Demo obsahuje autobahn a dvě mise ( jedna akční mise vyjmuta z kampaně a druhá závodní z doplňkového modu ). Velikost demoverze je 400 MB.


mise pro hru více hráčů

12. listopadu 2007 v 10:57 Arma addons
Pár fanoušků ( Mission by Issetea and Fewo
Thanks to Zion, Hulking Unicorn, Delta38 and Erik for testing ) předělaly jednu z nejlepších misí která se hrála na internetu ( původně byla mise pro hru operation flashpoint ) Stahujte ZDE.


Save do hry cobra 11 Crash time

12. listopadu 2007 v 10:28 Cobra 11: Crash Time

Pokud jste již si stačily objednaly hru Cobra 11 Crash Time, tak se vám rozhodně bude hodit save, který vám odemkne celou karieru tak všechny mode
ly vozidel.

mise do operation flashpoint a arma

12. listopadu 2007 v 10:18 Připravujeme
Naše redakce připravuje několik civilních misí do her operation flashpoint a armed assault. Pokud máte nějaké nápady či připomínky piště na Djclub@quick.cz . Budeme rádi když nám napíšete nějaký zajímaví scenář mise do těchto her.


Cobra 11 Crash Time vydána

2. listopadu 2007 v 17:26 Cobra 11: Crash Time
Pokračování hry cobra 11 je na světě. Hru u nás zatím nezakoupíte ale výrobci hry vám dávají možnost zakoupení licence přes e-shop a poté si hru stáhnete z internetu za 29.90 $ ,( http://www.synetic.de/ ) v přepočtu na koruny 600,- kč. Na internetu už vyšel patch 1.1. Když vememe že hra vyšla teprve včera tak patch vyšel velice brzy.