Leden 2008


Saltbeach Island

28. ledna 2008 v 13:17 Arma
Dnes vám také přinášíme po delší době dobře povedený ostrov Saltbeach Island , jedná se už o třetí jeho verzi. Už podle obrázků je jasné že ostrov je velice povedený a nevyžaduje přídavky. Odkaz: http://prison.tibet225.server4you.de/ww2pn/combat/index.php?game=1

Yugo 45

28. ledna 2008 v 13:09 Arma
Dnes vám přinášíme po krátké době další civilní vozidlo, Tentokrát se jedná o Yugo a Yugo 45 Police. Brzy se můžete těšit na další civilní modely mezi které nebude chybět Audi, BMW, Škoda felicia, Mercedes Benz a nebo dva typy nízkopodlažních vozů. Stahujte zde.

Cobra Shelby GT

24. ledna 2008 v 14:42 Arma
Dnes vám přináším model civilního automobilu Cobra Shelby GT von General_NS. Konečně po delší době nějaký model civilního vozidla, stahujte zde.


Citybus agora

15. ledna 2008 v 8:01 Mafia: Lost Heaven addons
Model nízkopodlažního autobusu Renault agora citybus pro virtualní Dopravní Podnik ve světě Mafia: Lost Heaven. Pro některé nezasvěcené zde přikládám ke stažení program data-xtractor kterým rozpakujete složky model, maps a tables. Poté si nainstalujete program mafia car adder remocer. Zde zadaté load files. Políčka se aktivují. Name car - napíšete název auta, název model je druhý řádek ( napište co chcete ) manufactures- vyberte kam vozidlo bude patřit a kde ho najdete před jízdou, pod tím můžete zadat jen charasteristiku vozidla a počet barev, na další stránce zadáte název barvy ( například červená ) poté vyhledáte textury a model (4ds) a poslední je navás jestly chcete vůz nahradit nebo vložit jako nový a poté vše potvrdit a vozidlo již na vás čeká ve hře.
Model autobusu Renault Citybus:
Data-xtractor
Mafia car adder remocer
up-date 15.1.08 vydán

15. ledna 2008 v 7:28 Operation Flashpoint
Dnes vám přináším novou verzi městské hromadné dopravy nogova stgev do operation flashpoint. Nová verze obsahuje OD Tesco v centru Chodova, kde je součástí velké parkoviště. Kolem jsou nové stromy, nové značení a další úpravy. Další změnou je komunikace mezi Chodovem a Čankovem, zde najdete nové budovy, lampy a vegetaci. Poslední změna je jízdní řády linek divize Chodov.
Linka číslo sedm: je posílena a nahrazuje linky číslo 16 a 17 v úseku Chodov - Čankov a také na Esterovu.
Linka číslo osm: je posílena o výkendu ( linka číslo 8 a 26 udržuje interval 30 minut )
Linka číslo šestnáct: je posílena a nezajíždí do Čankova.
Linka číslo sedmnáct: první linka která je v provozu z důvodu OD Tesco, linka jezdí jen v centru Chodova
Linka číslo dvacetdevět: druhá linka která spojuje OD Tesco. Tato linka obsluhuje Chodov, Chebská, Nové Petrovice, Petrovice MHD.
*-další verze vyjde cca 1.4.2008, více informací: http://www.buskv.wz.cz/ofpmhd.htm
*-verzi 15.1.2008 stahujte zde

ostrov: La Samula island vydán

10. ledna 2008 v 14:07 Arma
Dnes vám přinášíme zcela povedený ostrov do Armed Assault, nejedná se o první vydání této mapy ale o zcela vylepšenou vezi na které najdete několik nových modelů. Největší změnou je železnice ale zatím není žádný model lokomotivy. Ostrov je uvolněn ke ztažení a download je rozdělen na dvě části, každá má 46MB. Link zde.WALLPAPER

9. ledna 2008 v 9:02 Mafia: Lost Heaven addons
Včera jsem dostal e-mail od vývojáře "popel" modifikace New Age Mod se svým prvním WALLPAPEREM s motivem již zmiňované modifikace. Stahujte zde.

Vojenská vozidla do Lost Heaven

8. ledna 2008 v 14:06 Mafia: Lost Heaven addons
Dnes vám přinášíme modely vojenských vozidel do Mafia: lost heaven. ( na vaše podněty ). V první řadě si model stáhnete z našich stránek, druhým programem je data-xtractor kterým rozpakujete složky model, maps a tables. Poté si nainstalujete program mafia car adder remocer. Zde zadaté load files. Políčka se aktivují. Name car - napíšete název auta, název model je druhý řádek ( napište co chcete ) manufactures- vyberte kam vozidlo bude patřit a kde ho najdete před jízdou,pod tím jen charasteristika vozidla a poet barev, další stránce zadáte název barvy ( například červená ) poté vyhledáte textury a model ( 4ds ) a poslední je navás jestly chcete vůz nahradit nebo vložit jako nový a poté vše potvrdit a auto na vás čeká ve hře.

MHD Lost heaven

6. ledna 2008 v 14:02 Mafia: Lost Heaven
Naše redakce ( tým mafia wz.cz ) vám přináší první informace ohledně mini-modifikace do mafia:lost heaven. Ta bude zahrnovat jak nadzemní dráhu, tramvaje, trolejbusy a autobusy. Zatím se bude jednat o beta verzi možná vyjde ještě alpha. Více informací v odkazech MHD Lost Heaven.


ČSLA3 Update

3. ledna 2008 v 19:10 Arma
Tým ČSLA 3 uveřejnil nové obrázky nákladního vozu Tatra 815 6x6 VVN a Tatra 815 8x8, podle našich informací je že tento model vyjde dříve než samostatný mod ČSLA3.

obrázky z ostrova La Samula island

2. ledna 2008 v 21:14 Arma
Ostrov La Samula island už vyšel jako beta ale brzy se můžeme těšit na další jeho verzi, která bude zahrnovat i model železnice z lokomotivou a vagony.


kalendář

2. ledna 2008 v 20:42 Operation Flashpoint
Dnes vám přinášíme kalendář pro rok 2008 a leden 2009. Kalendář obsahuje 13 obrázků z operation flashpoint, které zobrazují modifikaci městské hromadné dopravy z verze 15.1.2008. Tato verze vyjde 13. Ledna 2008 a informace ohledně nové verze najdete v odkazech přehled linek mhd nogova stgev. Kalendář stahujte zde.