Nová verze MHD do OFP 20.5.08

23. května 2008 v 14:47 |  Operation Flashpoint addons
Dnes vám přinášíme novou verzi městské hromadné dopravy Nogova stgev do hry operation flashpoint, nová verze má označení 20.5.08, novinkou je pokud sledujete stránky ohledně této modifikace zavedena linky číslo 3 do nové obce Hory, od 20.5.2008 do 30.6.2008 je do Hor zaveden zkušební provoz. V Horách najdete nové zastávky Hory, zahrádky - Hory, rozcestí - Hory. Od 1.7.2008 bude linka číslo 3 zcela upravena ( viz. odkaz víše ). Byla vybudována nová silnice ( cca 3KM ), budovy a další upravy okolí obce Hory. Na prvním obrazku koukáte na novou komunikaci Hory - Tašovice - Jenišov. Další malá změna je zrušení výluky v jednom směru mezi stanicemi Mírovská ulice - Bochovská, více zde.
* snímek 2,3 a 4 zobrazuje Hory, zahrádky.
* Nová silnice kousek od stanice Hory, rozcestí.
* Zastávka Hory, rozcestí.
* Točna konečné stanice Hory je kousek za obcí.
* Mírovská ulice, v pozadí můžete vidět zákaz vjezdu.
Novou verzi vám přinášíme pro editor misí, single player a po síti, všechny tyto soubory jsou zabalené v jednom archivu ( win rar ). Našim čtenářům se omlouváme za nefunkčnost některých linků ohledně stažení celé modifikace do operation flashpoint. Celý mod ke ztažení najdete zde. Nefunkční linky byly nahlášeny party 12,22,23,28 a 29. Modifikaci stahujte zde. Tento týden bude vše nahráno na server, děkujeme za pochopení. Dále pracujeme na nových hlášení zastávek MHD ( verze 3.0 ), zatím stahujte verzi 2.0.
Up-Date 21:53 - Všechny linky jsou plně funkční, pokud vám nějaký part nejde stáhnout napište to prosím do komentářů, děkujeme za pochopení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama