Listopad 2008

BHJ Map V5

25. listopadu 2008 v 16:43 Euro Truck Simulator
Dnes vám přinášíme novou mapu BHJ Map V5 do hry Euro Truck Simulator. Mapa je revoluční v několika ohledech. Například přidává tři nová města ( Hamburg, Flensburg a Bremerhafen ). Tato mapa nabízí nezpočet nových silnic. Soubor po ztažení rozpakujte pomocí win-rar do složky "MOD" ( postup: Tento počítač - dokumenty - euro truck simulator ), další co musítě udělat je všechny soubory ze složky "MOD" vymazat a pokud máte stažené nové kamiony tak poté je můžete nahrát až přesunete staženou mapu a vložíte ji do adresáře "Mod". Stahujte zde.

Doplnění: Před spuštěním hry, prosím vymažte ze složky "mod" soubor food_cistern.scs, tento soubor způsobuje padání hry.

Save pro tuto mapu stahujte zde. ( prosím dejte načíst poslední čas ).

Nová verze MHD 1.12.2008

25. listopadu 2008 v 13:18 Arma addons
Nová verze mise městské hromadné dopravy1.12.2008 do hry Armed Assault ( pro verzi hry 1.14 ), obsahuje i nejnovější civilní modely do hry. Brzy přineseme možnost stažení civilních přídavku na jednom místě jak to znáte u operation flashpoint.

Verze 1.0 uvolněna k testování

21. listopadu 2008 v 21:13 Mafia: Lost Heaven addons
Testovací verzi MHD do hry Mafia. Tato verze je určena pro naše registrované uživatele. Verze má označení 1.0, dále jíž máme připravené verze 1.1 a 1.2, ty budou vycházet přibližně každých 14 dní. Momentálně se pracuje už na update 1.3, verze 1.0 vyjde pro všechny ostatní uživatele 1.12.2008, více zde.

SCS Software oznámila patch i pro Bus Driver

21. listopadu 2008 v 21:07 Bus Driver
Naše redakce pro vás zjistila že se nepřipravuje nejen patch pro Euro Truck Simulator ale také pro hru Bus Driver. Patch opraví některé chyby v direct-x a open GL. Lepší kontabilitu s vaším PC. Hlavní změnou je pohled z kabiny řidiče, což je jisté že se bude konat o lepší zážitek ze hry. Palubní deska bude zpracována s fotografií což nevíme jak ve finále bude vypadat. Další novinka se týká hry Euro Truck Simulator. Letos bychom se mohly dočkat prvního patchu do hry ale dnes je už jasné že v budoucnu budou další následovat a dočkáme se oficialních značek ve hře.


diskusní forum pro modifikace k hrám

16. listopadu 2008 v 19:50 Diskusní forum
Dnes jsme pro vás připravily nové diskusní forum o hrách. Zatím zde najdete hry Modifikace MHD ( Mafia ), Modifikace MHD Nogova stgev, 18 wheels of steel, Euro Truck Simulator, world racing 2 a mhd v Karlových Varech. Prosím zaregistrujte se a diskutujte o tom co máte rádi, pokud budete mít námět na nové téma dejte nám vědět. Více zde.

Nové video ČSLA 3

16. listopadu 2008 v 16:26 Arma

Nedávno se objevilo nové video na webu youtube.com z modu čsla 3 pro hru Armed Assault.

Nová verze MHD 2.12.2008

16. listopadu 2008 v 16:11 Operation Flashpoint addons
Dnes vám přinášíme novou verzi 2.12.2008 mhd do hry operation flashpoint, nová verze jak jsme již informovaly přináší dokončený úsek II/108 Na výsluní - Hory, další změnou je vybudování nového mostu v ulici Okružní. Novou verzi stahujte zde.


Trainz mise do operation flashpoint

13. listopadu 2008 v 12:18 Operation Flashpoint addons
Dnes vám přinášíme mise do hry operation flashpoit s motivem hry Trainz, v balíčku najdete různé 4 vlakové mise a jednu bonusovou, stahujte zde.

Další videa z Arma 2

13. listopadu 2008 v 11:25 Arma 2

Tatra T3

13. listopadu 2008 v 11:16 Mafia: Lost Heaven addons
Stahujte model české známé tramvaje Tatra T3 pro virtualní Dopravní Podnik ve městě Lost Heaven ve hře Mafia: lost hevan.


Tiscali: ArmA 2 - další dojmy

12. listopadu 2008 v 21:18 Arma 2

Civilisté s vlastním životem
Ve hře se tedy konečně vyskytují civilisté, kteří některým hráčům tak chyběli v prvním dílu ArmA. Pro zajímavost: modelování sličné dívky zabralo jednomu grafikovi tři týdny. "Kromě toho, že civilisté samozřejmě reagují na okolní podněty, mají svůj pud sebezáchovy a mohou být neocenitelným zdrojem informací pro hráče, žijí rovněž svým vlastním životem. Budou chodit do práce, mezi sebou se navštěvovat a třeba obdělávat svoji zahrádku," zmínil realistické chování vesničanů Marek Španěl.
Oproti původním předpokladům budou nakonec ve hře přítomna zvířata od domácích miláčků, jako jsou psi a kočky, přes krávy a ovce až po volně žijící zvěř včetně divočáků, medvědů, jelenů nevyjímaje ani ptactvo. V době prezentace ještě nebylo rozhodnuto, zda bude fungovat potravní řetězec a zda si tedy budou predátoři pochutnávat na svojí kořisti.
Uvěřitelnost prostředí
Co se týče realističnosti celého ekosystému, už teď je jasné, že stromy v průběhu času neporostou. Piplání se zaléváním stromečků v lesní školce by asi stejně nikoho nebavilo a vývojáři směřovali svoje úsilí trochu jiným směrem. Kromě denních cyklů a různých efektů počasí se můžete těšit na nový rozměr nočních misí, které nebudou pouze způsobem pro snadnější postup skrze nepřátelské linie.
"Hvězdy nejsou pouze tečky namalované na pozadí, ale jedná se o skutečné objekty a bude se podle nich dát navigovat a orientovat se v krajině. V noci navíc nebude nikdy úplná tma, protože právě hvězdy a měsíc jsou sami o sobě zdroji světla, pokud ovšem bude mít hráč štěstí na nezamračenou oblohu a hvězdy nepřezáří lampy pouličního osvětlení nebo jiné reflektory," poznamenal jeden z vývojářů z Bohemia Interactive Studia.

Celý článek zde.

Liaz 677

11. listopadu 2008 v 20:37 Mafia: Lost Heaven addons
Nový model autobusu značky Liaz 677 pro virtualní Dopravní Podnik ve hře mafia:lost heaven.

Video Arma II

10. listopadu 2008 v 20:28 Arma 2

Dnes vám přinášíme oficialní video z české hry Armed Assault II.


Save do Euro Truck Simulator

9. listopadu 2008 v 21:16 Euro Truck Simulator
Dnes vám přinášíme uloženou pozici do hry euro truck simulator, na kontě máte částku přes 2 miliony eur, vlastníte nejsilnější truck a k dispozici celou evropu, save stahujte zde.

MC-9

8. listopadu 2008 v 21:09 Mafia: Lost Heaven addons
Model amerického typu autobusu značky MC-9 do české hry plné akce Mafia: lost heaven.


Novinky z MHD do hry operation Flashpoint

8. listopadu 2008 v 20:18 Operation Flashpoint
Příští týden uveřejníme novou verzi mhd do hry operation flashpoint, nová verze má označení 1.12.2008, letos vám přineseme ještě verzi 1.1.2009 která vychází před vánoci. Nová verze přinese jak jsme již informovaly dokončenou asfaltovou komunikaci v ůseku Hory - Okružní a navíc nový most mezi Okružní a Tašovickou, bude to tedy druhý most v celé Nogově. Příští rok je naplánováné tyto stavby: komunikace Mírovská ulice - Letiště, z Hor u točny povede nová silnice do obce Loket ( prodloužení linky číslo 30 ), prodloužení Chodov - doubí, dokončení opravy Esterova ulice, přesunutí přestupní stanice Petrovice - MHD, vybudování přestupní stanice Chodov. Pokud máte nějaký nápad tak nám určitě dejte vědět.

Audi R8

8. listopadu 2008 v 14:18 Mafia: Lost Heaven addons
Model osobního luxusního vozu značky Audi R8 pro ještě více zážitků s českým klenotem Mafia: Lost Heaven.