Leden 2012

Serial: opět se podíváme na Polskou mapu

31. ledna 2012 v 21:10 German Truck Simulator ( ATS )
Poslká mapa jak všichni víme je nejočekávanější projekt co se týče neoficialního rozšíření pro kamionový simulator German Truck Simulator. Autoři projektu forum.polish-gts.pl pracují na tomto projektu už od počátku co hra vyšla a jak samy uvádějí bude to nejlepé udělaný projekt co se týče celé historie do simulatorů od českého studia SCS Software. První screenshot je z malého městečka Wiśniew přes kterou vede mezinárodní silnice DK 63.

Auto Club Revolution

31. ledna 2012 v 17:36 Media servis
Nový závodní titul Auto Club Revolution je stále ve vývoji. V této době se dolaďují už jen některé maličkosti ale spousta se toho může ještě změnit. Dnes máte jedičnou příležitost se stát oficialním testovacím jezdcem pokud se zaregistrujete přímo zde na webu tohoto projektu Auto Club Revolution. Před zaregistrováním mrkněte na první oficialní trailer z tohoto simulatoru která nás zanese do amerického města L.A.


BMW 2002 v 1.0

31. ledna 2012 v 17:12 Traktor Zetor Simulátor 2 ( Landwirtschafts Simulator 2011 )
Už vás stále dokola nebaví furt pást krávy nebo obhospodařovat vaši půdu. Zapomeňte na každodení pracovní povinosti a vklidu usedněte do staršího modelu značky BMW 2002 ve virtualním světě Traktor Zetor Simulator 2 ( Landwirtschafts Simulator 2011 ) a ukažte co vůbec ve vás je.

Bottrop Map

30. ledna 2012 v 17:16 Omnibus Simulator Mapy
Veřejná testovácí verze virtualní mapy Bottrop Map do hry autobusového simulatoru OMSI: Omnibus Simulator od autora hoffenheim90. Bottrop obsahuje celkem tři trasy linek městské hromadné dopravy ( linka číslo 16,56 a 290 ). Soubory hof pro palubní počítač jsou přiloženy. Dále upozorňujeme že mapa je stále ve fázi výstavby.
Download Mapy " Bottrop Map "
Addony nutné pro bezchybnou funkci mapy " Bottrop Map "
meine_objekte
3dstudio pack - několik nových budov včetně dalších zajímavých a hlavně užitečných věcí

Ropná plošina

30. ledna 2012 v 16:52 Arma 2
Toužíte si postavit trošku neobvyklou misi nebo dokonce část ve své kampani ve válečném simulatoru Arma II, od teď není žádný problém podniknou přepadovou akci například na nové ropné plošině od autorů mattaust & Rocket. Říkáte si že to není až taková novinka trošku máte pravdu, tento addon už pro vás dříve připravil Rocket v prvním díle Armed Assault. Jde o původní objekt stím že jej mattaust o pěkný kus práce vylepšil. Objekt je pevný jako skála asi si říkáte proč jako skála protože první verze byla jen jako tzv. viditelný objekt. Tuto verzi ropné plošiny si můžete projít uplně celou. Teď už nám nic jiného nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.Dacia 1310 XT AI

30. ledna 2012 v 12:03 Omnibus Simulator Modely
Další skvělý model osobního vozu Dacia 1310 XT do autobusového simulatoru OMSI: Omnibus Simulator pro umělou inteligenci od autora Swiss72. Pokud si nevíte rady jak vložit do vaší oblíbené mapy tento model osobního vozu rozhodně vám doporučujeme se mrknout na jednoduchý návod na vkládání nových AI vozidel, který naleznete zde.


Nové informační panely

29. ledna 2012 v 15:38 | KVG DFI |  Omnibus Simulator Objekty
Nové informační panely které jsou určeny hlavně pro tvůrce nových map do autobusového simulatoru OMSI: Omnibus Simulator. Panely určitě najdou uplatnění na hlavních tepnách s velkou frekvencí linek městské hromadné dopravy. Panely KVG DFI od autora BlackEye mají i o trošku modernější design a jinou technologii zobrazování.

SVE Linie 875

29. ledna 2012 v 15:23 | duffbeer96fc |  Omnibus Simulator Mapy
Nový virtualní svět " SVE " dle realistické předlohy do autobusového simulatoru OMSI: Omnibus Simulator od autora duffbeer96fc. Na mapě se projedete pouze linkou městské hromadné dopravy číslo 875. Upozornění: Mapa je stále ve výstavbě, stav projektu SVE je aktualně 85%.

Landkreis Rillingen 0.4.0

29. ledna 2012 v 15:08 Omnibus Simulator Mapy
Již čtvrtý veřejný betatest fiktivní mapy Landkreis Rillingen do hry OMSI: Omnibus Simulator od autora Zenjaga. Nová verze opravuje nespočet chyb z minulé verze. Přidává novou noční linku MHD N1. Mírně je přestavěná páteřní stanice. Na mapě je několik nových zastávek městské hromadné dopravy. Nové funkce pro nápovědu včetně pokročilé podpory německého a anglického jazyka. Opět upozorňujeme nezapomeňte překopírovat soubory hof do přidaných autobusů.

Novinky u TML-Studios

28. ledna 2012 v 17:18 Media servis

Německé herní studio zažívá na internetu velkých změn. Vývojářský deníček http://entwicklerblog.tml-studios.de/ & web autobusového simulatoru BCCS http://www.buscablecarsimulator.com/ ukončily svoji činnost. Náhradou za tyto nefunkční weby je zcela nový web http://www.world-of-busdriver.com, kde najdeme všechny užitečné informace o hrách City Bus Simulator, Bus Cable & Car Simulator a také poslední jmenovaný Bus Simulator 2012. Na webu si můžete stáhnout i editační prográmky nebo aktualizace. Druhý web je tzv. služba TML net Com http://www.tml-edition.com/index.php?do=/, zde je nutné se nejdříve zaregistrovat. Web funguje jako sociální služba s veškerou komunitou her od TML-Studios. Součástí tohoto webu je i blog samotných autorů kde se dozvíte nejnovější informace ohledně produktů TML-Studios.

Hamburg - Weistedt

28. ledna 2012 v 16:59 Omnibus Simulator Mapy
Fiktivní minimapa mezi Hamburgem a vesničkou Weistedt pouze s jednou linkou itegrované dopravy od autora Juha1 do autobusového simulatoru OMSI: Omnibus Simulator. Soubory (X).hof jsou přiloženy jen pro autobusy Man SD 200 a 202, prosím nezapomentě pro addon autobusy zkopírovat soubory hof.

Bus Simulator 2012

28. ledna 2012 v 16:43 Bus Simulator 2012

Zatím jsme o autobusovém " simulator " Bus Simulator 2012 moc nenapsaly a dnes se trošku podíváme pod kapotu tohoto simulatoru nebo pokuď chcete hry od německého studia TML-Studios. První autobusový simulator CBS 2010 byl v době vydání zlatým pokladem. Engine hry mohl být lepší a ušel a po vydání oficiální aktualizaci 1.3 a navíc od modelářské skupiny Design-x pět nových autobusů. Poté vyšel oficiální datadisk kde jsme si mohli projet linku mezi Německými městečky a když ještě připočteme nespočet addonů tak to byl opravdu nejlepší kousek ve své době. Poté přišel druhý titul BCCS, který vlastně ani ničím nezaujal, vyblitá grafika, modely jak kostky a tak bychom mohly pokračovat do nekonečna. Bohužel engine není až tak špatný ale bohužel tvůrci s ním asi pracovat neumějí, no škoda. Na scénu přichází 23. Února nový autobusový simulator který by se podle názvu mněl vracet ke kořenům CBS ale ne a ne. Autoři vypustily slovo City a zůstal nám pouze Bus Simulator 2012 a engine na nás kouká zase tak ošklivě.

IFA W50 piros pack

28. ledna 2012 v 15:42 Traktor Zetor Simulátor 2 ( Landwirtschafts Simulator 2011 )
Mega pack W50 byl nejrozšířenějším nákladním automobilem z bývalé NDR.Pack obsahuje piros W50 pack v. 1, piros W50 pack v. 2 a piros W50 pack zold do simulatoru Traktor Zetor Simulator 2 ( Landwirtschafts Simulator 2011 ) od autorů Max 1985, NH G 240 a hz888.
piros W50 pack v. 1

Volvo VM

28. ledna 2012 v 15:29 | Zampier |  German Truck Simulator ( ATS )
Nákladní vůz značky Volvo VM pro vaší virtualní společnost ve světě German Truck Simulator od autora Zampier. Model vyžaduje oficialní patch hry 1.32.


Realistické stíny v ETS 2

28. ledna 2012 v 15:24 Euro Truck Simulator 2
Autoři druhého dílu Euro Truck Simulator stále dokola zdokonalují svůj projekt k dokonalosti, dnes se podívejme na čtyřech nových screenshotech jak si vývojáři ze studia SCS Software hrají z dynamikou světel jak v volné krajině, před vozidlem nebo uvnitř vašeho tahače. Jen se trošku bojíme jaké budou ve finále požadavky na naše železa.

District9 - Mechanik

27. ledna 2012 v 14:59 Arma 2
Finální verze District9 - Mechanik obsahuje vylepšené funkce mezi které patří například neviditelný štít vozidla, elektronický ovladatelný panel, možnost automatické střelby. Model District9 - Mechanik v.5 také obsahuje nové textury a zdokonalené pohyby.Volvo FH12 SZM4

26. ledna 2012 v 15:12 Traktor Zetor Simulátor 2 ( Landwirtschafts Simulator 2011 )
Model tahače Volvo FH12 SZM4 pro vaši firmu ve virtualním světě Traktor Zetor Simulator 2 ( Landwirtschafts Simulator 2011 ) od autora TheSecretLife.

Resident Evil 6 trailer

26. ledna 2012 v 15:05 Media servis
Další díl slavné hororové akce Resident Evil 6 je už nějaký ten čas ve vývoji a dnes se podívejte na rozhovor s producenty a ostatními členy vývojářského týmu Hiroyuki Kobayashi, Eiichiro Sasaki a Yoshiaki Hirabayashi, nebojte se nebudete ošizeni ani o nové ukázky ze začátku hry a také mimo jiné ze záběrů přímo z hraní.

Karlovy Vary 1.0 full ( standart version )

25. ledna 2012 v 23:16 Omnibus Simulator Mapy
První oficialní mapa Karlových Varů ( 1.0 full standart version ) do autobusového simulatoru OMSI: Omnibus Simulator. Celkem na vás čeká 22 linek městské hromadné dopravy v největším lázeňském městě v České republice a zárověň v nejmenším krajském městě v Česku.
Historie hromadné dopravy v Karlových Varech: První náznaky vznikající dopravy v Karlových Varech můžeme sledovat v 70. letech 19. století. Před vlakovým nádražím tehdy stávaly nájemní drožky a fiakry jednotlivých ubytovacích zařízení města. Přijíždějící návštěvníci byli pak těmito prostředky dopraveni do centra města, případně do jimi zamluveného ubytování a při odjezdu opět zpět k vlakovému nádraží. Fiakry a nájemní drožky daly počáteční impuls k řešení komplexnější hromadné dopravy v Karlových Varech a k vzniku pravidelných linek.

Oficialní Trailer

25. ledna 2012 v 19:32 Bus Simulator 2012
Vývojařské studio TML-Studios vydalo oficialní trailer k dokončené hře Bus Simulator 2012. Hra vychází v německu a v digitální distribuci 23. února tohoto roku.