Serial: opět se podíváme na Polskou mapu

31. ledna 2012 v 21:10 |  German Truck Simulator ( ATS )
Poslká mapa jak všichni víme je nejočekávanější projekt co se týče neoficialního rozšíření pro kamionový simulator German Truck Simulator. Autoři projektu forum.polish-gts.pl pracují na tomto projektu už od počátku co hra vyšla a jak samy uvádějí bude to nejlepé udělaný projekt co se týče celé historie do simulatorů od českého studia SCS Software. První screenshot je z malého městečka Wiśniew přes kterou vede mezinárodní silnice DK 63.

Na druhém a třetím screenshotu se podíváme na stejnomenou silnici jako u prvního screenu jen o několik kilometrů dále. V těchto místech hlavní silnice přelamuje přes mostní konstrukci malou říčku. Aktualní stav projektu Polské mapy do hry German Truck Simulator je aktualně 90%.
Dále bychom vás rádi informovaly o projektu Česka do hry German Truck Simulator od skvělého modaře Domcek. Pro více informací doporučujeme navštívit domácí web tohoto projektu.
Ještě zde doplním již rok starou záležitost ohledně mapy Česka do hry Euro Truck Simulator a German Truck Simulator na které pracovaly bývalí redaktoři OfpMafia už pro tento blog nepracují a věnují se rodinám a jiným koníčkům. Tento projekt proto není ani ve vývoji a nikdy nebude vydán. Děkujeme za pochopení!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama