BS 2012 míří na pulty obchodů

20. února 2012 v 20:03 |  Bus Simulator 2012
Nový titul Bus Simulator 2012 od německého studia TML-Studios pomalu a jistě míří na pulty obchodů. V německu a v západní evropě můžete objednávat přímo na webu obchodních portálů nebo v kamených obchodech. Webový portal amazon prodáva produkt BS2012 za 15,99,- Euro ( 398 ,- kč ), internetový portál buch.de jej prodává za stejnou cenu 15,99,- Euro ( 398 ,- kč ) Dva předešlé internetové obchody preferují stahovatelnou verzi hry a jako poslední obchodní dům weltbild.de nabízí krabicovou verzi za 19,99 Euro ( 497 ,- kč ). Nový produkt bude dokonce k zakoupení i v Českých obchodech což jsme u starších titulů tuto možnost vůbec neměly ( nepočítám podnikatele kteří zde produkt prodávaly na vlastní triko ).Hra bude obsahovat jak české titulky tak i přiložený manual ale i toto má své protiklady, hru si budete moci zakoupit o měsíc později, hra tedy vychází až 23.3.2012. K dostání bude jak na e-shopu tak i v kamených obchodech.
Game Shop si můžete hru předobjednat za 299 ,- kč, v kameném obchodě si budete muset připlatit rovnou stokorunu.


Game Expres produkt prodává pouze v e-shopu za 370,- kč
Na X-Zone můžete také produkt BS2012 předobjednávat za 399,- kč, k dostání bude jak v kamených obchodech tak i v e-shopu za stejnou cenu.
I nejznámnější český obchod JRC Game nabízí BS2012 za 379 ,- v e-shopu a v kameném obchodě si připlatíte 20 ,- kč.
I fanoušci na Slovensku budou mít možnost si zakoupit tento produkt přes internet v domacích obchodech. Lokalizace je bohužel v českém jazyce což není až tak velký problém.
Game Expres produkt prodává pouze v e-shopu za14,99 ,- Euro
Druhý e-shop progamingshop na Slovensku jej prodává za 14,99 ,- Euro ( 452 ,- sk ).
Dříve jsme napsaly:
Zatím jsme o autobusovém " simulator " Bus Simulator 2012 moc nenapsaly a dnes se trošku podíváme pod kapotu tohoto simulatoru nebo pokuď chcete hry od německého studia TML-Studios. První autobusový simulator CBS 2010 byl v době vydání zlatým pokladem. Engine hry mohl být lepší a ušel a po vydání oficiální aktualizaci 1.3 a navíc od modelářské skupiny Design-x pět nových autobusů. Poté vyšel oficiální datadisk kde jsme si mohli projet linku mezi Německými městečky a když ještě připočteme nespočet addonů tak to byl opravdu nejlepší kousek ve své době. Poté přišel druhý titul BCCS, který vlastně ani ničím nezaujal, vyblitá grafika, modely jak kostky a tak bychom mohly pokračovat do nekonečna. Bohužel engine není až tak špatný ale bohužel tvůrci s ním asi pracovat neumějí, no škoda. Na scénu přichází 23. Února nový autobusový simulator který by se podle názvu mněl vracet ke kořenům CBS ale ne a ne. Autoři vypustily slovo City a zůstal nám pouze Bus Simulator 2012 a engine na nás kouká zase tak ošklivě.

No abychom zase nepsaly jen zápory tak se podíváme co nám vlastně ten Bus Simulator 2012 nabídne ale stejně nečekejte velký zázrak spoustu věcí známe už s OMSI: omnibus Simulator. Opět než usedneme do sedadla řidiče autobusu opět někdy budeme muset ujet x kilometrů než vyjedeme na linku. Malé zklamání je že se opět setkáme s nelicencovanými modely autobusů ale všichni víme že je to Mercedes Benz ale logo nečekejte, na čumáku budeme mít takové krásné X, no kdo by to nebral. Kokpit autobusu by mněl mít plně ovladatelný včetně různých vychytávek mezi které patří ovládání panelového počítače, IBIS, prodej jízdenek a dalších věcí. Opět by na nás mnělo čekat uchvatné město ve 3D ( včetně zobrazovací technologie 3D ), nová inteligence okolního provozu ( že by, slibovaly to už 1000 x ). Možnost vytvářet si vlastní skiny autobusů, možnost vytváření vlastních jízdních řádů a tras. Lepší ovládací prvky pro myš nebo jiné herní zařízení. Simulace spalování paliv a vliv škodlivých látek na ovzduší. Vylepšená funkce dispečinku ( možnost nahlásit nehodu, technickou poruchu a spousty dalších možností ).V Kokpitu máte možnost monitorovat teplotu motoru, stav převodového oleje, chladicí kapaliny.Pochopitelně nebudou chybět funkce retarderu nebo ASR, POS. V Každém autobuse jsou umístěné LCD panely kde se zobrazuje trasa a číslo linky ( editovatelné ). Mezi zajímavost BS 2012 rozhodně patří tachograf a karta jízd. V autobusech je také klimatizace a topení ( zvlášť pro řidiče a zvlášť pro cestující ). Křeslo řidiče si budete moci nastavit dle svého uvážení. Možnost si ručně nastavit zrcátka. Autoři slubují vylepšenou funkci počasí nebo i dokonalejších stínu ( zima se ale fakt nepovedla ). V kokpitu si budete moci nastavit i clonu aby vás sluníčko neoslepilo ( grafika vás oslepí dříve ). Automatický cyklus den/noc. Takže pokud se aspoň trošku těšíte nezapomeňte si udělat výlet do Německa nebo uskutečnit objednávku on-line.
Již v Listopadu minulého roku jsme vás informovaly o nové dinamice světel v novém autobusovém simulatoru Bus Simulator 2012 od německého studia TML-Studios. Na prvním obrázku můžete vidět prezentaci spínacích fází v autobuse. Všechny spínací limity jsou stanoveny na dolní levé straně palubní desky na otočném přepínači.

Dále se dostáváme k osvětlení interiéru, nebo taky známý jako světlo tzv. na čtení. Zde si můžete přepínat v závislosti na vašem vkusu a okolnosti čtyři různé úrovně osvětlení.
V autobuse budete mít možnost osvětlit celý autobus nebo zapnout pouze každou druhou zářívku.
Vývojáři zapracovaly také na optimalizaci enginu a jak samy uvádějí pokrok je více než znatelný. Engine hry Bus Simulator 2012 je nově upraven jak pro 32 bitovou verzi operačního systému tak i extra pro 64 bitovou verzi OS.
Tak jako to známe u autobusového simulatoru OMSI tak i BS 2012 bude obsahovat všechny roční cykly ( jaro, léto, podzim a zimu )
Vývojáři z německého herního studia TML-Studios uveřejnily nový krátký trailer k nejnovějšímu produktu Bus Simulator 2012. Dnešním dnem už také konečně víme jaké budeme potřebovat železo na tento nový autobusový simulator a čeho jsme se tak nějak bály se stalo bohužel krutou realitou. HW požadavky jsou jak u GTA V i když je nevíme Smějící se.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY:

Minimální požadavky:

BASIC VERSION: Základní provedení:

Windows XP (SP3) / Vista / 7
Dual-core procesor s 2,6 GHz
Grafická karta GeForce 9800 GT nebo ATI Radeon podobná
nutnost aktualizovat ovladače grafické karty
Minimálně 2 GB paměti RAM (3 GB doporučeno)
DirectX 9.0c
Volné místo na disku: 5 GB
DVD mechanika
Zvuková karta (doporučeno) nutnost aktualizovat ovladače
Doporučené požadavky:

VYSOKÁ VERZE:

Windows Vista, 64bit / 7, 64bit-verze
Quad-core procesor s 3,0 GHz
GeForce GTX 560 Ti nebo ekvivalentní AMD Radeon
nutnost aktualizovat ovladače grafické karty
4 GB paměti RAM
DirectX 9.0c
Volné místo na disku: 5 GB
DVD mechanika
Zvuková karta (doporučeno) nutnost aktualizovat ovladače

A ještě jako střešnička na dortu je poznámka autorů že při různých sestavách nemusí tento produkt fungovat ( nemluvíme o přenosných PC ). Trošku nás napadá koupí si tohle vůbec někdo ?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jack Jack | 21. února 2012 v 18:58 | Reagovat

Už jen to "CD-rom" je k smíchu, koupí si to jedině blázen.

2 Mystik Mystik | 22. února 2012 v 15:45 | Reagovat

To bude propadak jako vzdycky

3 hanes hanes | E-mail | 5. září 2012 v 16:04 | Reagovat

Nevíte jestli se dá někde na internetu stáhnout čeština? Mám bohužel anglickou verzi hry bez češtiny :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama