Květen 2012

GAZ 3110

28. května 2012 v 13:09 Omnibus Simulator Modely
Nový model osobního vozu GAZ 3110 pro pohodové projíždění po virtualních mapách v autobusovém simulatoru OMSI: Omnibus Simulator od autora Vector. Model je velmi dobře propracovaný a velmi jednoduše se ovládá. Model obsahuje i vnitřní interier, všechna dveře se dají otevřít včetně motoru a kufru.

Dennis Enviro500 v1.1

27. května 2012 v 20:24 Omnibus Simulator Modely
Druhým dnešním modelem pro autobusový simulator OMSI je finální verze modelu Dennis Enviro500 v1.1 od autora Winsome.


Mercedes Vario 812D

27. května 2012 v 19:31 Omnibus Simulator Modely
Další skvělý addon rozšíření v podobě midibusu značky Mercedes Vario 812D od autorů tatiana000 & Andrey_king pro méně využívané linky městské hromadné dopravy ve virtualním světě OMSI Omnibus Simulator.


Hummer H3 2005

27. května 2012 v 15:32 Grand Theft Auto IV
Finální verze modelu Hummer H3 2005 od autora VeTeRan-78 do virtualního světa Grand Theft Auto IV.


Světla zase o něco realnější

27. května 2012 v 12:21 Euro Truck Simulator 2
Autoři druhého dílu Euro Truck Simulator zveřejnily několik nových screenshotů ze svého připravovaného titulu. Serie osmi nových obrázků zachycuje stejnou lokaci se stejným tahačem značky Mercedes Benz jen stím rozdílem že každý screen zobrazuje jinou herní dobu a ukazuje jak je v simulatoru velmi dobře proveden cyklus střídání dne a noci.

Man NL 202 CNG Mod

27. května 2012 v 12:10 Omnibus Simulator Modifikace
Modifikace CNG (stlačený zemní plyn) pro velmi oblíbený model nízkopodlažního autobusu Man NL 202 ve virtualním světě Omnibus Simulator.Proč není OMSI komunita jednotná?

27. května 2012 v 11:50 Media servis
Stále dokola si musím říkat proč nemůže komunita OMSI fungovat stejně jako tomu je například u Trainz nebo u her od českého týmu SCS Software. Nejdříve vše začalo u nás v České republice kdy si české stránky OfpMafia a OMSI.cz začaly házet klacky pod nohy. Já musím přiznat že vše se nepovedlo nebo dokonce dodnes nebylo vydáno je to velká tíha ale člověk nemůže sedět u počítače od rána do večera a sedět u OMSI ale musí se také starat o svoji rodinu a chodit do práce (studenti do školy a učit). Už nějaký čas trápí tuto komunitu jedna ale jedna ošklivá věc. Například zde uvedu zcela poslední věc které se stala na konkurenčním webu. Všichni asi znáte fanouška s přezdívkou Kosák který jako první "vůbec" vydal svůj model FBW 549 a navíc se nejednalo o žádnou beta verzi. Poté Kosák začal pracovat na novém a u nás velmi hojně zastoupeném modelu autobusu Karosa-Renault Citybus. Kosak v dobré víře poslal k testovaní několika lidem a to se stalo osudným. Model za prve se objevil na českém uložišti dat ULOZ.TO. Dokonce i dnes tento model najdete na některých forech v celém světě a osobně nezávidím autorovi protože aby se spíše věnoval dalšímu vylepšování tohoto modelu tak stále dokola musí někde něco hlásit že model byl tzv. odcizen. Lidi už si konečně uvědomte že ten model staví pro vás ale nikdo z vás nevidí kolik hodin, dnů, týdnů či měsíců to stálo práce že by Kosák mohl dělat něco pro sebe jezdit na kole, randit se svojí přítelkyní a podobně. Bohužel toto není jen tento případ toto samé se děje ve velkém u každého třetího modelu v Ruské komunitě. Proto si stále říkám proč tato komunita už nemůže konečně normálně spolupracovat a nedělat si naschvály, lumpárny, sprosté urážení a podobně. Jen přeji komunitě OMSI spousty hodin zábavy s nejlepším simulátorem autobusů co kdy byl.


Iveco Stralis 450 6x4

27. května 2012 v 11:26 German Truck Simulator ( ATS )
Nový přírustek pro vaši virtualní společnost Iveco Stralis 450 6x4 od autora Neri Santos do herního světa German Truck Simulator. Model byl otestován na verzi 1.32!Scania Truck Driving Simulator není stále dokončen

25. května 2012 v 12:21 Scania Truck Simulator
Vývojáří z Českého vývojařského studia SCS Software potvrdily naší domněnku že stále není nejnovější simulator Scania Truck Driving Simulator zcela dokončen. Tato domněnka vznikla stejně jako tomu bylo u titulu Euro Truck Simulator 2 kdy několik nejmenovaných interneových prodejců uvedlo že hra vychází již tento týden. Pro více infomací doporučujeme navštívit český web http://svetsim.funsite.cz


OJMod

23. května 2012 v 21:34 | Sergio_CZ |  Mafia: Lost Heaven
Dnes se podíváme na další obrázky ohledně práce na OJMODU do Mafia 1.


Škoda Fabia

23. května 2012 v 12:48 Omnibus Simulator Modely
Nový model osobního vozu Škoda Fabia od autoraRedGunn pro umělou inteligenci do vašich map ve světě OMSI Omnibus Simulator. Pokud si nevíte rady jak vložit do vaší oblíbené mapy modely osobních vozů rozhodně vám doporučujeme se mrknout na jednoduchý návod na vkládání nových AI vozidel, který naleznete zde.


PAZ 3205

23. května 2012 v 12:42 Omnibus Simulator Modely
Druhý minibus tentokrát značky PAZ 3205 od autora Vektor pro méně využívané linky MHD ve virtualním světě OMSI Omnibus Simulator.


Solaris Urbino 12 BETA

19. května 2012 v 21:00 Omnibus Simulator Modely
Dnes unikl na internet další přírustek do rodiny Solaris Urbino 12 BETA pro autobusový simulator Omsi Omnibus Simulator.

Scania Truck Driving Simulator The Game - promo trailer

18. května 2012 v 19:35 Scania Truck Simulator
České herního studio SCS Software právě vydalo promo trailer k připravovanému titulu Scania Driving Truck Simulator Game. Hra bude obsahovat asi třikrát více úkolů a prostředí než tomu bylo u Truck & Trailers.
Ve hře budeme opět řešit nespočet různý problémů se kterými se můžeme setkat v obyčejném provozu. Datum vydání SCANIA Driving Simulator je planováno na první den v červnu tohoto roku. Bohužel den vydání byl později vyvrácen, děkujeme za pochopení!!!


Harry's map v3.8

18. května 2012 v 14:24 German Truck Simulator ( ATS )
Nejnovější verze populární mapy Harry's map v3.8 od autora Harry Piel (edited by krokus) do světa kamionů German Truck Simulator. Mapa vyžaduje oficialní patch hry 1.32 nebo ATS. Velikost addonu 620 MB.Scania R440 Top Line

18. května 2012 v 11:56 Traktor Zetor Simulátor 2 ( Landwirtschafts Simulator 2011 )
Další tahač Scania R440 Top Line pro převážení vašeho nákladu od autorů JohnBG and karl6123 do hry Landwirtschafts Simulator 2011 (Traktor Zetor Simulátor 2).


Lingor Island v.1.4

18. května 2012 v 11:03 Arma 2
Nová verze ostrova Lingor Island od autora icebreakr pro válečný simulator Arma II. Aktualní verze 1.4 obsahuje několik zajímavých novinek. Dne zmodernizované vojenské základny, nové letiště, nové objekty jeřáby, doky, fontána, lampy, parkoviště a další objekty. Vylepšený teren poblíž pořeží a na celé mapě byly odstraněny ostré hrany. Vylepšená závodní dráha.Mapa není nikdy dost velká!

18. května 2012 v 10:37 Euro Truck Simulator 2
SCS Software na svém blogu oznámilo že mapa v ETS2 nebyla dost velká proto můžeme očekávat i Anglii! Proč? autoři uvádí že po vydání euro truck simulator 1 byla velká zpětná vazba která žádala "více místních komunikací". Mapa je dost veliká investice a žádá dost financí a obrovské riziko, když autoři přidali více komunikací tak už existuje obrovský tlak od lidí aby přidali kompletní území Evropy. Toto být samozřejmě nemůže protože i kdyby autoři rádi, aby byla celá Evropa pokrytá tak by to trvalo mnohem déle a více času a práce. Zároveň autoři doufají že si Euro Truck Simulator 2 budeme kupovat a nebudeme stahovat protože peníze které získají by mohli jít do dalšího vývoje Euro Truck Simulator.


Objekty od Kamaze

18. května 2012 v 9:17 Omnibus Simulator Objekty
Pack nových objektů od autora Kamaz pro stavitele nových map pro autobusový simulator OMSI Omnibus Simulator. Balíček obsahuje nový most, lávku, keře, závory, malé depo pro autobusy a několik dalších věcí.


Toyota Echo Verso

18. května 2012 v 8:24 Omnibus Simulator Modely
Model osobního vozu Toyota Echo Verso od autorů 3dtranstudio pro umělou inteligenci do vašich map ve světě OMSI Omnibus Simulator. Pokud si nevíte rady jak vložit do vaší oblíbené mapy modely osobních vozů rozhodně vám doporučujeme se mrknout na jednoduchý návod na vkládání nových AI vozidel, který naleznete zde.