Operation Flashpoint: Live & MHD Mod 2.0

3. července 2016 v 0:00 |  Operation Flashpoint addons
Po delší době se opět tak trochu vracíme k původní modifikaci pro českou hru Operation Flashpoint. Modifikace rozhodně prodlužuje již dnes 15 let starý klenot a musím sám uznat že do dnes nás velice baví. Mod obsahuje přes 68000 modelů objektů, vozidel a dalších super věcí, které dělaj ofp nejdokonalejší hrou. Všechny soubory nejsou přímo určeny k této modifikaci ale slouží jako světovou databázi všech přídavků do této vynikající hry. Mod Ofp LIve & MHD mod stahujte narozdíl od minulé verze vše krom jízdních řádu v jednom zipu.

Mod vyžaduje aktualizaci zvuků (součástí balení) jak pro město tak pro městskou hromadnou dopravu na ostrově Nogova Stgev. Říkáte si nogova nuda, ne čeká vás 70 km nových silnic. Petrovice jako velkoměsto. MHD systém o 40 linkách, velké terminály MHD a spoustu dalšího.Nové zvuky obsahují (' modul vysílačka 0 - 0 - 1 až 20 ) hlášení stanic, otevírání a zavírání dvěří, zvuky motoru a podobně.
V packu najdete přes 90 misí s tématikou MHD, obyčejného života na způsob GTA, vlakové mise, závodní, hororové nebo válečné.
Download Modifikace:
Download Jízdních řádu MHD:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama