Výluka v Karlových Varech

12. srpna 2016 v 18:20 |  Omnibus Simulator Mapy
V Karlových Varech začala 8.8.2016 výluka v městské hromadné dopravě na linkách číslo 6,24 a 51 a jinak tomu není ani v mapě Karlových Varů pro simulátor OMSI 2.


Z důvodu výstavby okružní křižovatky Stará Kysibelská / Kollárova / Blahoslavova dojde od 8.8.2016 na dobu cca 9 měsíců ke změně tras linek č. 6 a 51. Na těchto linkách bude platit výlukový jízdní řád. Výlukový jízdní řád bude zaveden i na zvláštní lince č. 24, a to z důvodu zajištění návaznosti na linku č. 6 v Doubí.
  • Linka č. 6: pojede po trase Doubí - … - Tržnice - Vítězná - Drahomíra - Prašná - Stará Kysibelská - Východní - Blahoslavova a zpět po trase Blahoslavova - Východní - Stará Kysibelská - Mattoniho nábřeží - Prašná - Drahomíra - Vítězná - Tržnice - … - Doubí. V zastávce Východní bude linka zastavovat v protisměru oproti běžnému stavu, zastávka Mattoniho nábřeží bude pouze na znamení. Na lince bude platit výlukový jízdní řád.
  • Linka č. 51: pojede po trase Garáže MHD - Mattoniho nábřeží - Blahoslavova - Východní - Stará Kysibelská - Lidická - Gagarinova - Národní - Slavie - Nemocnice - Drahomíra - Vítězná - Tržnice - … - Stará Role a zpět po trase Stará Role - … - Tržnice - Vítězná - Drahomíra - Nemocnice - Havlíčkova - Slavie - Národní - Gagarinova - Lidická - Stará Kysibelská - Východní - Blahoslavova - Sportovní - Garáže MHD. Na lince bude platit v úseku Garáže MHD - Tržnice výlukový jízdní řád. V úseku Stará Role - Tržnice zůstává zachován stávající jízdní řád.
Přesunutí zastávek:
  • Zastávka Blahoslavova bude po dobu výluky přesunuta do Úvalské ulice.
  • Zastávka Východní bude ve směru od Staré Kysibelské přesunuta o 40 metrů zpět - před křižovatku s Úvalskou ulicí.
Google
Uloz.TO


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 13. srpna 2016 v 7:11 | Reagovat

Jdu to vyzkoušet!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama