Karlovy Vary V.V

15. února 2017 v 20:30 |  Omnibus Simulator Mapy
Nově je zprovozněn úsek Pivovar - Horní Nádraží - Elite a zpět. Tímto bylo Horní Nádraží doplněno o několik modelů, dopravních značek, zastávek MHD a vegetace. Zastávka MHD je zajištěna spoji linek MHD číslo 1,4 (10 párů spojů), 11 (bonusová linka), 13 a 51. Upravena byla částečně ulice Sokolovská (v oblasti u ABX, u zastávek Pivovar a Keramická Škola, ulice Nákladní, Křižikova, Karla IV (konečná linek 1,4 a 11 "Lázně III"). Přestavěny byly zastávky Stará Role, sídliště, Vítkova Hora a Moskevská. Malé upravy byly také prováděny nad Hotelem Thermal. Upraven Viadukt pod Růžovým Vrchem. Drobné úpravy byly provedeny také u Tuhnického mostu včetně kruhového objezdu a nadjezdu k Sokolovské ulici.
Změny MHD Linka číslo 1: Doplněny ranní spoje ve všech směrech a časové posuny v dopoledních hodinách. Nově linka obsluhuje zastávku Horní Nádraží. Linka číslo 2: Doplněny spoje v ranní špičce a jednoho spoje odpoledne. Odstraněny chyby v jízdních řádech aby byl zachován pravidelný interval. Linka číslo 3: Doplněn školní spoj. Linka číslo 4: 10 spojů denně jede nově po trase Křižikova - Sadová - Tržnice -Elite - Horní Nádraží - Elite - Tržnice - Svahová - Křižikova Linka číslo 11: Bonusová linka, jezdí po trase Lázně III - Hlavní Pošta (T)- I.P.Pavlova (Z) - Tržnice - Elite - Horní Nádraží. Každý den je vypraveno 38 spojů a linka je obsluhována malokapacitními vozy. V budoucnu bude linka prodloužena přes Divadelní náměstí k Lázním I. Linka číslo 13: Nově obsluhuje zastávku Horní Nádraží a dále došlo k drobným posunům v jízdních řádech. Linka číslo 15: Doplněny ranní spoje a v 7 hodinu ranní doplněny školní spoje. Linka číslo 16: Vybrané spoje jezdí nově přes zastávky Svatošská, Doubí a z Tašovic přes Jenišov do Hor.

Nově vyjíždějí vozy HZS ze stanice v Sokolovské ulici.

Kampaň byla doplněna o 5 nových misí (Odpoledni Turnus - Karosa B952 na 6 - Linka IDKV 110 - Tady někdo zaspal - Víkendová 13) a starší mise byly upraveny pro nejnovější verzi mapy.


Popis kampaně:

Odpoledni Turnus: Dnes začínáte v centru Lokte na Sokolovsku.
Do města Lokte zajišťuje nekolik dopravců. Karlovarsky Dopravni podnik zde zajistuje MHD linku 23 ktera jezdí až do Karlových Varů.

Dále priměstské linky 105,110 a 147 a také vyhlidkovou linku 91. Dnes budete jezdit na lince 23.
Nejdřive zajeďte k autobusovemu nadrazi a ve 14:16 odjíždite na prvni spoj.
Turnus 3
Loket 14:16 - Karlovy Vary 14:50
Loket 15:46 - Karlovy Vary 16:20
Loket 17:16

Karosa B952 na 6: Dnes z důvodu poruchovosti městských autobusů Karosa/Renault je nutné odpoledni spoje ve spičce na lince cislo 6 odjezdit městským typem Karosa B952.

Linka IDKV 110: Dnes vyrazite na prvni turnus linky čislo 110 v úseku Dolní Nádraží - Tržnice - Rozcestí U Koníčka - Jenišov - Hory - Loučky - Loket. Rychle již za 4 minuty už máte prvni odjezd.

Tady někdo zaspal: Dnes jste spal tak tvrdě že vás nezbudil ani nastavený budík. Vašim úkolem je se vydat ze Stare Role osobním vozem přes Dvory do Lokte kde na vás čeká jiz vaš kolega s autobusem.

Víkendová 13: Dnes usednete za volant Karosa B952 a vaším úkolem je vyjet ze stanice Stará Role Sídliště na linku MHD čislo 13 ve směru Imperial.

Zárověn došlo k zahájení provozu linek 23,105 a 110 v úseku Jalový Dvůr - Loket. Tím mapa dostala nových přes 45 dlaždic a nově jsou v provozu zastávky: Loket, finské domky - Loket žel. st. - Loket Centrum, Loket, Sokolovna - Loket, Epiag a konečná zastávka Loket.
Linka číslo 23: Prodloužení trasy o úsek Loučky - Loket, finské domky - Loket žel. st. - Loket Centrum, Loket, Sokolovna -
Loket, Epiag a konečná zastávka Loket. Linka byla posílena.

IDKV číslo 105: Prodloužení trasy o úsek Loučky - Loket, finské domky - Loket žel. st. - Loket Centrum, Loket, Sokolovna -
Loket, Epiag a konečná zastávka Loket.

IDKV číslo 110: Prodloužení trasy o úsek Loučky - Loket, finské domky - Loket žel. st. - Loket Centrum, Loket, Sokolovna -
Loket, Epiag a konečná zastávka Loket.

Další novou MHD linkou je číslo 24 která jezdí v letní sezoně po trase Tržnice - Doubí - SV. Linhart.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 16. února 2017 v 17:41 | Reagovat

Uf, pecka, jdu to vstřebat a díkes!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama