MAN Lion's Coach & Lion's Coach L

27. února 2018 v 17:52 |  Omnibus Simulator Modely
Nový kvalitní model turistického autobusu značky MAN Lion's Coach & Lion's Coach L od autora Helvete. Autobus disponuje kvalitním provedení fyziky, skriptové části, zvuků a mnoho dalších zajímavých triviálů.
K dispozici je nastavení volantu (nejprve vlevo od volantu je třeba stisknout tlačítko s ikonou kormidla), regulátor okna. Nastavení rolovacích závěsů je také k dispozici na tlačítku. Mod zahrnuje dvě verze výkonuvozu (konvenční a L-dlouhé nebo tříosé). Převodovka je mechanická. K dispozici je omezovač rychlosti až na 100 km / h. (Úpravu omezovače můžete jednoduše mírně poupravit změnou hodnoty speed_gov v souborech engine_constfile ...)
UPD: přidáno jako patch. Všechny textury modelu autobusu jsou vyhotověny ve velmi dobré kvalitě. V sadě jsou šablony pro vytváření nových nátěrů.

Poznámka: pro spuštění sběrnic musíte zapnout elektrické zařízení (tlačítko E ve výchozím nastavení), připevnit pás (otočte hlavu doleva a klikněte na řemen). Poté najděte ve výklenku (vpravo od volantu) speciální kartu (klikněte na ni). Poté můžete spustit motor (ve výchozím nastavení je tlačítko M).

Pro pohodlí při stahování jsem již napsal archivní nápady od autora. Opravují chyby s převodovkou, fyzikou a kolizemi.

Download MAN Lion's Coach:

Download patch modelu autobusu MAN Lion's Coach (Opravují chyby s převodovkou, fyzikou a kolizemi).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama