OMSI 2 KARLOVY VARY BETA 6 (VERZE V.IX)

9. února 2018 v 15:58 |  Omnibus Simulator Mapy

Nová testovací verze mapy Karlových Varů pro autobusový simulátor OMSI 2 vám přínáší nové okolí Karlových Varů (Dalovice, Březová, Hlinky, Otovice, Javorná, Stará Ves, Nová Ves, Nové Sedlo, Staré Sedlo, Pila, Hlinky, Javorná, Šemnice, Svatý Hubert, Velichov, Kyselka, Radošov a další). Proměnou či rozšířením prošla i základní část mapy Karlových Varů (Jenišov, Hory, Doubí, Tuhnice, Centrum města, Bohatice, Dolní Drahovice, Na Vyhlídce, lázeňská část, Silnice do Olšovek, Nová silnice z Březové do Pily nebo od Letiště ve směru do Kolové.


Bohužel berte na vědomí že se stále nejedná o finální verzi a některé lokace nejsou stále dokončeny a nebo se budou každým dnem doplňovat a budou poté vydávány. Naše redakce spouší nový projekt G&G Games a tím i zcela novou samostatnou webovou prezentaci.
Další plány ohledně projektu Karlových Varů pro simulátor OMSI 2:
22 - 23.3.2018 plná verze Karlovy Vary 6 na novém i stavajícím webu.
Léto 2018 Alfa Sokolov(bez objektů jen spliny, terén a část vegetace), Beta Ostrov u Karlových Varů
Září - Říjen 2018 Alfa Sokolov(bez objektů jen spliny, terén a část vegetace), Komplet Ostrov u Karlových Varů,
Listopad 2018 Alfa propojení (bez objektů jen spliny, terén a část vegetace) do města Cheb a vložení do mapy Karlovy Vary již dokončené město Cheb. Tímto bude linka 110 fiktivně prodloužena ( včetně intervalů) do města Cheb a v Chebu bude fiktivně DPKV provozovat místních 10 linek.
Pro více informací ohledně projektu Karlovy Vary můžete navštívit stránku projektu na facebooku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama