City Bus Simulator München

Demo CITYBUS SIMULATOR MUNICH

30. května 2013 v 16:45
Vyzkoušejte nejnovější autobusový simulátoru CITYBUS SIMULATOR MUNICH od německých herních vývojářů TML-Studios v podobě hratelné demoverze. Rozhodně je to velký kus do předu a zakaždou cenu chtějí dohnat svoje konkurenty. Všechna tlačítka jdou pomocí myšky ovládat. Rozhodně vás čeká příjemné překvapení v podobě náročnosti na váš hardware a také optimalizace je zde velmi ale velmi znát. Simulátor ani netrpí žadnými výraznými bugy. Někoho může pouze odradit velikost demoverze 3,7 GB jinak mohu jen doporučit.

City Bus Simulator - München

20. listopadu 2012 v 17:38

Po (ne)úspěchu předešlého titulu CB2012 přichází další pokračování s názvem CBS 2 - München pro fanoušky autobusových simulatorů od německého herního studia TML-Studios. Již teď pro vás připravujeme preview a Megarecenzi tohoto nového simulatoru. Hra vychází již 6. Prosince 2012 na PC.

Nové screenshoty

30. srpna 2012 v 18:31
Nové screenshoty z připravovaného projektu City Bus Simulator München od německého herního studia TML-Studios. Screenshoty zachycují přestupní uzel v samotném centru města Mnichova. Autoři tentokrát slibují licencované modely autobusů značky Man.

City Bus Simulator: München

17. července 2012 v 12:38
Ani to netrvalo dlouho a zoufalci z německého herního studia TML-Studios pracují na dalším díle kde opět usedneme za volant autobusu a budeme jezdit a jezdit. Tentokrát se podíváme do dalšího německého města Mnichov, ještě že těch měst maj v něměcku na tisíce takže se máme asi naco těšit. Jediná serie která stála o hraní byla jak jinak WOS a také dodnes si jednou za čas projedu CBS 2012 ale ty dva herní kousky které vyšly poté hrůza a děs. Pokaždé si říkám ještě že zde máme naše zlaté OMSI. Možná si říkáte že jsem až moc kritický k tomuto projektu ale tak zabugované předešlé tituly neměly ani spatřit světlo světa (velikost update 1GB hovoří za vše).
 
 

Reklama