Mafia: Lost Heaven

HUMMER H2 2002

20. září 2016 v 20:00
Nová verze modelu vozu HUMMER H2 rok výroby 2002 verze 2.1 od autorů ALLcash, ~REVOLVER~ a Pahok pro akční hru Mafia: Lost Heaven.

Screenshoty: Okres Jeseník

21. června 2016 v 18:39
Po delší době se podíváme co je nového ohledně české modifikace Okres Jeseník do nestárnoucí české legendy Mafia: Lost Heaven. První verzi tohoto modu si můžete stáhnout na našem blogu. Druhé vydání bylo součástí tištěných novin Deník.cz, více zde.

Screenshoty Ikarus Mod 3.0

5. června 2013 v 10:59
Dnes se podíváme na několik nových screenshotů z připravovaného modu Ikarus 3.0 pro první díl legendární Mafie Na ktéré usilovně pracuje Mytuss spolu s Neutralem a PinkShitem a těšit se prý můžeme na spoustu nových věcí mezi které patří nové budovy s interiérem, nová (ovladatelná)¨autobusová linka, textury, pravděpodobně se dočkáme i metra v podzemí (snad i ovladatelné!), Ikarus mod by mněl vyjít někdy kolem listopadu tohoto roku.

Mafia se vrací

7. října 2012 v 22:19
Čtyři fandové zapracovali a chtějí znovuzrození české legendy Mafia. Hra Mafia díky nim bude běžet na Rage engine (například Gta IV používá tento engine). Jako první cíl si dávají přepracovat celé mesto v nejlepší možné v HD kvalitě, k tomu patří všechny dopravní prostředky a interiéry misí. Mrkněte se na krátkou videukázku co už kluci mají hotovo.

Nové screenshoty z OJModu

19. září 2012 v 16:37
Po delší době vám přinášíme několik nových screenshotů z megaprojektu modifikace OJMOD (Mod Okres Jeseník) pro český klenot Mafia: Lost Heaven od autorů stejnojmenné modifikace a největší dík patří modaři Mikaelo. Vydání modifikace ale nebude dostupné na internetu stejně jako tomu bylo i u bývalé verze. První screenshot zachycuje stavební stroj Komatsu dumper v centu města.
Okres Jeseník je spíše zimní středisko a díky tomu celá modifikace se nachází v kompletně zasněženém prostředí. Déšť byl nahrazen hustým sněžením a abychom udržely silnice alespoň trochu v jízdném stavu potřebujeme odpovídající techniku.

OJMod

23. května 2012 v 21:34 | Sergio_CZ
Dnes se podíváme na další obrázky ohledně práce na OJMODU do Mafia 1.

Dnes si kupte Deník s Ojmod

2. srpna 2011 v 15:59 | Petr Krňávek

Jeseník se stal součástí slavné počítačové hry Mafia. Podívejte se

Do světa počítačových her pronikla řada míst na Jesenicku. Vysílač na Pradědu, jesenická radnice, kostel nebo autobusové nádraží mají své virtuální dvojníky v upravené podobě hry Mafia.

Dnešním dnes se můžete stát šťastným majitelem této modifikace koupením dnešního vydání Deníku.

Na svědomí to má dvojice mladých nadšenců z Javorníku: Michal Zajonc a Ondřej Kronika.
"Původní hra se odehrává v prostředí 30. let 20. století, my ji předěláváme do 21. století. Chceme tímto způsobem propagovat Jesenicko," říkají.

Dnes osmnáctiletí studenti jesenické průmyslovky na úpravách hry pracují od roku 2007. Postupně se naučili pracovat s jedenácti programy, pomocí kterých například vytvářejí a do prostředí hry umísťují nová auta, budovy a lidi. Dovedou také naprogramovat, jak se mají lidé chovat nebo co má technika dělat.

"Ze začátku nám to vůbec nešlo. Nikdo nám s ničím nechtěl pomoct. Když jsme se na něco zeptali, každý se nám smál. Teď i další lidé, kteří se úpravami her zabývají, dokážou uznat, že jsme dobří," říkají studenti.

Oproti původní verzi hry totiž upravená Mafie získala asi ze tří čtvrtin novou podobu.

"Do hry jsme umístili Červenohorské sedlo, kde jsou v zimě zapadlé kamiony. Je tam i Praděd, Dlouhé Stráně, elektrárny na Ostružné, jesenický kostel nebo radnice. Město je udržované, ale když z něj vyjedete ven, na silnici je ledovka. Hra se dá naprogramovat tak, aby v ní pršelo nebo sněžilo. U jeskyní Na Pomezí bývají podobně jako ve skutečnosti zapadené kamiony nebo autobus," vyjmenovává některé z inovací Zajonc.

Jednou jsme jeli do školya Na Pomezí jsme viděli bouračku. Ještě ten týden jsme tuto scénu přidali do hry," doplnil jej kolega. Nově se ve hře bude prohánět i firemní automobil Šumperského a jesenického deníku.
Dvojice pomocí hry zviditelňuje nejen významná místa Jesenicka, ale také místní firmy nebo úřady. Spoustu času tak tráví vyřizováním nejrůznějších povolení.

"Musel jsem chodit po úřadech. Původně jsem nevěděl, že použití loga města musí být schválené. Teď jsem byl na policii, musím zajít na krajský úřad do Olomouce, aby mi dali svolení k použití znaku," popisuje peripetie spojené se svým koníčkem Zajonc.

Autorská práva museli studenti řešit také s tvůrci hry, kterou upravují. Zatím k tomu mají neoficiální souhlas. "Než bychom dostali oficiální svolení, trvalo by to několik měsíců. Takže náš mód nesmíme prodávat, ale hru upravovat můžeme. Zatím ji ani nedáváme volně ke stažení - lidi by ji ukradli a vydávali za své dílo. Dokud nebudeme mít v ruce oficiální dokument, že jsme tvůrci tohoto módu, ke stažení ho dávat nebudeme krom aktualizací," říká Zajonc.

Oba mladíky v příštím školním roce čeká maturita. Chtěli by svých znalostí využít ve studiu na vysoké škole? "To je ještě strašně daleko. Budu rád, když udělám státní maturitu, protože je o hodně těžší než maturita dříve," uzavírá Zajonc.

Co je hra Mafia?

Mafia: The City of Lost Heaven je akční počítačová hra vyvinutá v roce 2002 českým vývojářským týmem. Hráč se ocitá v roli Thomase Angela, řadového člena mafie ve fiktivním městě Lost Heaven v USA 30. let 20. století.
Hra obsahuje dvacet různorodých misí. Od hráčů v České republice i ve světě získala vysoká hodnocení. Herní komunitě se podařilo rozkódovat strukturu herních souborů. V průběhu let tak vznikla sada programů pro editaci herních souborů a vzniklo velké množství modifikací této hry.
Domácí web modifikace: www.ojmod.blog.cz

Nové screenshoty OJMOD

7. července 2011 v 17:00 | Mikaelo, Wonder
Aktualní screenshoty z připravovaného mega projektu OJMOD version 2 do hry Mafia: Lost Heaven.

Další screenshoty Iveco Crossway

10. června 2011 v 19:28 | Mikaelo, Wonder

Screenshoty Irisbus Crossway

3. června 2011 v 19:28 | Mikaelo, Wonder
Nové screenshoty velice očekávaného model autobusu Irisbusu Crossway. Model je již plně funkční, momentálně se dolaďují textury autobusu a několik dalších drobností. Model bude uvolněn v dohledné době.

Nové screenshoty z modifikace OJMOD

27. května 2011 v 15:44 | Mikaelo, Wonder
Práce na modifikaci Okres Jeseník version II pokračují. Nebojte o nic nepřijdete, modeláři Mikaelo & Wondermomentálně dokončují staveniště v centru města a začala výstavba eiffelovy věže. Pro více informací doporučujeme navštívit domací web modifikace OJMOD.

Ikarus Mod 3.0 Skoda Felicia & Restaurant

19. května 2011 v 14:50
Nová videoprezentace z připravované modifikace Ikarus Mod 3 vám nabídne ukázku z modelu českého vozu Skoda Felicia a restaurační zařízení.

Větrné elektrárny v OJMOD

17. května 2011 v 13:32
Připravovaný projekt Okres Jeseník v.2 je stále ve výstavbě. Momentálně kluci Mikaelo & Wonder z OJMOD pracují na scriptech pro větrné elektrárny. Více informací na domácím webu této modifikace.

Ukázka Ikarus Mod 3.0

30. dubna 2011 v 15:07
Malá ukázka z připravované modifikace Ikarus Mod 3.0 do hry Mafia: Lost Heaven. V současné době se pracuje na modelu autobusu Ikarus 30 v.2 a dokončení několika dalších modelů včetně scriptů. Vydání modifikace je plánováno na konec léta.

Screenshoty Irisbus Crossway

18. dubna 2011 v 20:25 | Mikaelo, Wonder
Další připravovaný model autobusu do hry Mafia: Lost Heaven je tentokrát Irisbus Crossway. Model vozu patří do skupiny OJMOD.

Screenshoty Modelů z OJMOD

4. dubna 2011 v 19:19

Screenshoty: Aktualně OJMOD

25. března 2011 v 16:46

Domácí web: http://ojmod.blog.cz/ Mikaelo, Wonder

Screenshoty autobusů v OJMOD:

12. února 2011 v 12:45
ojmod2-bus1
ojmod2-bus2
ojmod2-bus3
Více informací na domacím webu modifikace OJMOD. ( by Mikaelo, Wonder ).

Screenshoty Modifikace Jeseník:

18. ledna 2011 v 22:26
o2czech
Práce na modifikaci okres jeseník 2.0 pomalu pokračují. Dnes pro vás máme několik nových screenshotů. Více informací naleznete na domacím webu modifikace OJMOD. ( by Mikaelo, Wonder )
ojmod2-4
ojmod2-5
ojmod2-6

Screenshoty Modifikace Jeseník

31. prosince 2010 v 20:49
ojmod2-1
ojmod2-2
ojmod2-3
Modifikace okres jeseník 2.0 jak jistě víte je stále ve vývoji. Dnes pro vás máme několik nových screenshotů. Více informací naleznete na domacím webu modifikace OJMOD.

( by Mikaelo, Wonder )
 
 

Reklama