Media servis

Halo 4 Prelude Trailer

5. září 2012 v 15:37
Trailer k velice očekávanému čtrtému pokračování akční střílečky Halo 4 s podtitulem Prelude. Hra vychází 6. Listopadu tohoto roku pro konzoli Xbox360.

Česká televize ruší herní pořad Game Page

11. června 2012 v 21:58
Programové vedení České televize se rozhodlo nezařadit velmi známí herní magazín Game Page do programového schématu již pro podzim tohoto roku, což v této chvíli znamená pouze jen a jediné že Game Page bohužel nadobro končí. Poslední díl bude odvysílán už 30. 6. 2012. Informace se objevila na foru Game Page a její věrohodnost potvrdilo i vyjádření na Facebooku stránkách pořadu.

Proč není OMSI komunita jednotná?

27. května 2012 v 11:50
Stále dokola si musím říkat proč nemůže komunita OMSI fungovat stejně jako tomu je například u Trainz nebo u her od českého týmu SCS Software. Nejdříve vše začalo u nás v České republice kdy si české stránky OfpMafia a OMSI.cz začaly házet klacky pod nohy. Já musím přiznat že vše se nepovedlo nebo dokonce dodnes nebylo vydáno je to velká tíha ale člověk nemůže sedět u počítače od rána do večera a sedět u OMSI ale musí se také starat o svoji rodinu a chodit do práce (studenti do školy a učit). Už nějaký čas trápí tuto komunitu jedna ale jedna ošklivá věc. Například zde uvedu zcela poslední věc které se stala na konkurenčním webu. Všichni asi znáte fanouška s přezdívkou Kosák který jako první "vůbec" vydal svůj model FBW 549 a navíc se nejednalo o žádnou beta verzi. Poté Kosák začal pracovat na novém a u nás velmi hojně zastoupeném modelu autobusu Karosa-Renault Citybus. Kosak v dobré víře poslal k testovaní několika lidem a to se stalo osudným. Model za prve se objevil na českém uložišti dat ULOZ.TO. Dokonce i dnes tento model najdete na některých forech v celém světě a osobně nezávidím autorovi protože aby se spíše věnoval dalšímu vylepšování tohoto modelu tak stále dokola musí někde něco hlásit že model byl tzv. odcizen. Lidi už si konečně uvědomte že ten model staví pro vás ale nikdo z vás nevidí kolik hodin, dnů, týdnů či měsíců to stálo práce že by Kosák mohl dělat něco pro sebe jezdit na kole, randit se svojí přítelkyní a podobně. Bohužel toto není jen tento případ toto samé se děje ve velkém u každého třetího modelu v Ruské komunitě. Proto si stále říkám proč tato komunita už nemůže konečně normálně spolupracovat a nedělat si naschvály, lumpárny, sprosté urážení a podobně. Jen přeji komunitě OMSI spousty hodin zábavy s nejlepším simulátorem autobusů co kdy byl.

X Motor Racing Demo

15. března 2012 v 15:40
Dnes byla uvolněna nová demoverze aktualní stavu pay projektu X Motor Racing v.1.34 pro příznivce závodních simulatorů na PC. Aktualní verze vylepšuje modely sportovních vozů Viper,Doxster,GT3000 a V911. Vylepšené zvuky všech modelů, vylepšení jízdních vlastností (opět více realizmu),dokonalé zvuky pneumatik, nově funkce opotřebení brzd, vylepšené pohledy z kokpitu a spousty dalších vylepšení.
Mediafire.com
Gamershell.com

Zalétejte si v novém Microsoft Flight

1. března 2012 v 15:12
Vyzkoušejte si nejnovější letecký simulator Microsoft Flight. Hra je zdarma k vyzkoušení ( tzv. free-to-play ).
Bezplatná verze obsahuje plnou funkcionalitu, čili máte možnost hrát jak online tak i v režimu offline. Omezení oproti placené verzi simulatoru je v obsahové podobě což znamená že na vás čekají poze základní stroje a prostředí. Pokud vám nový simulator osloví rozhodně doporučujeme navštívit virtualní obchod. Každopádně Microsoft Flight stojí minimálně za vyzkoušení a trošku toho pokochání překránou krajinou při klidném letu.
* Virtualní obchod: Vstupte

Far Cry 3 Stranded Trailer

17. února 2012 v 16:14
Ubisoft vydal nový trailer k velmi očekávanému pokračování akční hry Far Cry 3. Hra vychází v druhé půlce tohoto roku na konzolích PS3, Xbox360 a také na PC.

Resident Evil: Operation Raccoon City character trailer

2. února 2012 v 19:09
Druhý oficialní trailer hororové akce Resident Evil: Operation Raccoon City. Resident Evil: Operation Raccoon City vychází již 20. března tohoto roku na konzolích PS3, Xbox 360 a také na PC. Nově ohlášený Resident Evil 6 vychází 20. listopadu 2012 na konzolích PS3, Xbox 360 a na PC.

Forza Motorsport 4 ALMS Pack Trailer

2. února 2012 v 18:49
Oficialní rozšíření ALMS Pack pro majitele závodního simulatoru Forza Motorsport 4 pro konzoli Xbox360 bude pro každého skalního fanouška této serie určitě poviností si toto rozšíření pořídit. ALMS Pack vyhází 7. Února a k dostání bude přes Xbox Live. Balíček obsahuje nové modely aut Audi Sport North America R18 TDI, 1991 Mazda #55 Team Mazdaspeed 787B , Bentley Platinum Motorsports Continental GT, 2010 Dodge Quinton "Rampage" Jackson Challenger SRT8, 1986 #2 Audi Sport quattro S1, 2011 Panoz #050 Panoz Racing Abruzzi, 1992 Alfa Romeo 155 Q4, 1995 Ford Mustang Cobra R, 2011 Holden HSV GTS, 2011 Volkswagen Polo GTI. Takže nezapomeňte 7. Února sosat přes váš učet na Xbox Live tento skvělý balíček nových aut.

Auto Club Revolution

31. ledna 2012 v 17:36
Nový závodní titul Auto Club Revolution je stále ve vývoji. V této době se dolaďují už jen některé maličkosti ale spousta se toho může ještě změnit. Dnes máte jedičnou příležitost se stát oficialním testovacím jezdcem pokud se zaregistrujete přímo zde na webu tohoto projektu Auto Club Revolution. Před zaregistrováním mrkněte na první oficialní trailer z tohoto simulatoru která nás zanese do amerického města L.A.

Novinky u TML-Studios

28. ledna 2012 v 17:18

Německé herní studio zažívá na internetu velkých změn. Vývojářský deníček http://entwicklerblog.tml-studios.de/ & web autobusového simulatoru BCCS http://www.buscablecarsimulator.com/ ukončily svoji činnost. Náhradou za tyto nefunkční weby je zcela nový web http://www.world-of-busdriver.com, kde najdeme všechny užitečné informace o hrách City Bus Simulator, Bus Cable & Car Simulator a také poslední jmenovaný Bus Simulator 2012. Na webu si můžete stáhnout i editační prográmky nebo aktualizace. Druhý web je tzv. služba TML net Com http://www.tml-edition.com/index.php?do=/, zde je nutné se nejdříve zaregistrovat. Web funguje jako sociální služba s veškerou komunitou her od TML-Studios. Součástí tohoto webu je i blog samotných autorů kde se dozvíte nejnovější informace ohledně produktů TML-Studios.

Resident Evil 6 trailer

26. ledna 2012 v 15:05
Další díl slavné hororové akce Resident Evil 6 je už nějaký ten čas ve vývoji a dnes se podívejte na rozhovor s producenty a ostatními členy vývojářského týmu Hiroyuki Kobayashi, Eiichiro Sasaki a Yoshiaki Hirabayashi, nebojte se nebudete ošizeni ani o nové ukázky ze začátku hry a také mimo jiné ze záběrů přímo z hraní.

Megaupload zastaven, šéfové zatčeni

20. ledna 2012 v 18:07 | Jakub Čížek
Jeden z největších portálů pro sdílení dat Megaupload končí. Jeho zakladatel Kim Schmitz a členové nejužšího vedení byli na žádost amerických úřadů zatčeni, přičemž vyšetřovatelé je viní z porušování autorských práv, čímž měli způsobit škodu ve výši 500 milionů dolarů. To po přepočtu činí bezmála deset miliard korun.

Take On Helicopters DEMO

2. prosince 2011 v 18:40
České herní studio Bohemia Interactive dnes vydalo demoverzi leteckého simulatoru Take On Helicopters. Demo obsahuje zcela volný režim, rozlohu 30x30 km, 2 mise, 3 časové ukoly, tři treninky, hru pro více hráčů, lehké a střední typy vrtulníků a naposled také editor misí s omezením. Velikost souboru 3,9 GB.
www.sprocketidea.com
http://www.multiupload.com

Kupujte hry od Bohemia Interactive se slevou 50%

10. listopadu 2011 v 17:52
Do zítřka máte jedinečnou šanci zakoupit na Steamu jakoukoliv hru z kolekce ARMA ( ARMA: Cold War Assault , ARMA: Combat Operations, ARMA: Gold Edition, ARMA II, ARMA II: Operation Arrowhead, ARMA II: British Armed Forces a ARMA X: Anniversary Edition ) ze slevou 50%.

GTA V trailer v enginu San Andreas

7. listopadu 2011 v 16:56
Podívejte se na skvěle odvedenou práci od týmu CreativityZone. Tým se snažil trailer na GTA V zrekonstruovat v enginu San Andreas a výsledek, podle všeho přímo excelentní.

Trailer: Need For Speed The Run/Battlefield 3 Frostbite 2

6. listopadu 2011 v 16:10

Nové video: Take On The Game

16. září 2011 v 9:21
Nová videoukázka z připravované hry Take On The Game od českého studia Bohemia Interactive. Ukázka vás zanese do nové krajiny v Asii.

Forza Motorsport 4 Infineon Raceway

8. září 2011 v 13:44

F1 2011 Gameplay

20. srpna 2011 v 18:44
Již třetí ukázka z Formule 2011 z německého Gamescom 2011. Dnešní ukázka nás zavede do Pit Stopu.

Gran Turismo 5 na Gamescom 2011

20. srpna 2011 v 17:30
Na letošním Gamescom jsme také mohly spatřit i prezentaci závodní hry Gran Turismo 5
 
 

Reklama