Mobilní telefony

Grand Theft Auto III: 10 Year Anniversary Edition

16. prosince 2011 v 21:40
Je to skoro až neskutečné že GTA III je s námi již 10 let. K tomutu výročí vydává studio Rockstar Games titul GTA Anniversary Edition pro vybrané telefoní přístroje nové generace za 4,99 dolarů.

Grand Theft Auto III: Anniversary Edition je kompletní hra s původním a otevřeném světě, navíc hra prošla určitým vylepšením a optimalizací pro dotykové zařízení. Hra je plně nabízí plně přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, upgrade textur, vyšší rozlišení a funkce pro automatické ukládání hry pro zcela zcela nový zážitek z této hry na mobilních zařízeních.

Podívejte se na kompletní seznam kompatibilních zařízení:

Apple iOS Devices: iPad 1 & 2, iPhone 4 & 4S, iPod touch 4th Generation
Android Phones: HTC Rezound, LG Optimus 2x, Motorola Atrix 4G, Motorola Droid X2, Motorola Photon 4G, Samsung Galaxy R, Sony Ericsson Xperia Play, T-Mobile G2x
Android Tablets: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Dell Streak 7, LG Optimus Pad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 and 10.1, Sony Tablet S, Toshiba Thrive

e-shop:

Xperia X1 Sony Ericsson:

9. července 2008 v 14:23
Sony Ericsson XPERIA™ X1 se vyznačuje neotřelým a elegantním designem. Spojuje pracovního nástroj a multimediální centrum. Použití OS Windows Mobile® zaručuje možnost prohlížení i úpravy dokumentů Microsoft® Office a přehrávání řady multimediálních formátů stejným způsobem, jako na Vašem počítači nebo notebooku.
Odsunutí obrazovky můžete plně využít výhod široké plnohodnotné QWERTY klávesnice. Dostatečné mezery mezi jednotlivými tlačítky umožňují pohodlné psaní delších e-mailů nebo jiných textů. Smartphone X1 díky podpoře WiFi a HSPA umožňuje vysokorychlostní přenos dat oběma směry (download i upload) - stahování multimédií nebo příjem či odesílání objemných e-mailů je tak snadné. Integrovaná a GPS zajišťuje uživateli rychlé nalezení polohy kdekoliv na světě.
Sami si můžete zvolit, jaký způsob ovládání je pro Vás nejjednodušší a nejpohodlnější - kromě QWERTY klávesnice můžete využít také optický joystick zajišťující snadnou navigaci v menu telefonu nebo dotykový displej využívající ovládací panely XPERIA™. Ty slouží pro rychlý přístup k nejpoužívanějším funkcím jako je internet nebo multimédia - stačí se dotknout displeje prstem. Už nemusíte měnit své zvyky protože máte nový telefon. Sony Ericsson XPERIA™ X1 se přizpůsobí Vašim potřebám a preferencím.
technické parametry:
Provedení přístroje: smartphone s dotykovým displejem a vysouvací klávesnicí
Rozměry telefonu: 110 x 53 x 16,7 mm
Hmotnost mobilu: 145 gramů (včetněbaterie)
Typ displeje: 3
Rozměry displeje (primární): WVGA (800 x 480 px)
Rozlišení displeje (primární): více 65 tisíc barev
Provedení klávesnice: výsuvný QWERTY
Další ovládací prvky: optický joystick
Dotykový displej: ano
Podporované sítě (2G): GSM 850/900/1800/1900 MHz
Podporované sítě (3G): UMTS 850/1700/1900/2100 MHz
Datové přenosy: GPRS/EDGE (třída 10), UMTS, HSDPA, HSUPA
WiFi pipojení: 802.11 b/g
Bluetooth: Bluetooth 2.0 (EDR, A2DP)
USB propojení: USB 2.0
USB Mass Storage: ano
GPS navigace: 20 kanálů, podpora A-GPS
Velikost vestavěné paměti: až 400 MB
Sloty pro paměťové karty: MicroSD/SDHC
Procesor: Qualcomm MSM7200A, 528 MHz
Paměť RAM a ROM: 128 MB / 512 MB
Operační systém: Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional
Kancelářské aplikace: MS Office Mobile: Word, Excel, PowerPoint + MS Outlook Mobile
Práce s dokumenty MS Office: ano
Webový prohlížeč: Internet Explorer® Mobile
E-mail: ano, MS Outlook Mobile, Exchange ActiveSync®
Emailové přílohy: ano
Integrovaný fotoaparát: ano
Rozlišení fotoaparátu: 3,2 MPx
Blesk, přisvětlovací dioda: přisvětlení

Nový herní telefon z dílen Sony Ericsson

29. června 2008 v 12:25
Určitě jste zaregistrovali, že v souvislosti s handheldem PSP se při jeho zrodu mluvilo jako o přístroji, mezi jehož funkcemi bude dost možná i telefonování. Tahle idea došla naplnění s programem Skype kompatibilním s touhle přenosnou konzolí a aby se to nepletlo, přichází nyní Sony s klasickým mobilem, který se pro změnu tváří být současně i sofistikovaným herním zařízením. Nejsou tu pochopitelně zdaleka tak vysoké ambice, co měla Nokia se svým N-Gage, ale posuďte sami.

Sony Ericsson v září uvede na trh mobil F305 vybavený pohybovým senzorem a vestavěnými hrami (bowling, rybaření a jezdectví) plně podporujícími uvedenou featuru, jakkoliv budou dostupné také klasické tlačítkové dispozice - po vzoru PSP půjde o známé buttony O a X. Baterie vám tady vystačí na nějakých 8 hodin hraní, při kterých můžete svými pohyby imitovat skutečné aktivity jako ve výše zmíněných činnostech, jenom u jízdy na koni si to nějak nedovedu představit:o) Sluší se podotknout, že s tímhle záměrem tady už byl v roce 2005 mobil od LG Electronics, který měl ve výbavě herní lyžování ovládané právě pomocí naklánění přístroje (takže ještě před příchodem Wii a hitů jako je Wii Fit, odkud vede tematická poznámka k Balance Boardu).
Ale vraťme se zpátky k Sony, kde vydaly nové verze firmwaru pro PSP, jakož i PS3. V případě PSP jde o update 4.00, u něhož je asi nejzásadnější funkce možné změny rychlosti přehrávání videa a implementace Google vyhledávače v XMB. Asi nikoho nepřekvapím informací, že ochrana PSP byla již záhy po uvedení multifunkčního přístroje na trh prolomena a že ani časté firmwarové updaty nic nenadělají s tímhle statusem, který na jednu stranu napomáhá v prodejích hardwaru, ale softwaru se už tolik nedaří. Sony prý chystá v dohledné době blíže nespecifikované kroky, které by měly vést k nápravě situace, s níž opravdu nejsou příliš spokojení!

Abych to ale nezamluvil, ještě tu je PS3 a aktuální firmware 2.36, který také nic mimořádného nepřináší, toliko vylepšení kompatibility při přehrávání vybraných PSX her. Skutečně zajímavým bude až firmware 2.40, v němž Sony oznámila, že umožní přístup do XMB (Xross Media Bar - základní uživatelské rozhraní) i při hraní, jako tomu je ostatně
už nějaký ten pátek na X360, a dále, že zde budou tzv. trofeje. Zbrusu nová featura, o které se brzy (patrně na E3) dozvíme více. Opět něco na způsob viděný již na X360, řeč je Achievementech (v tomhle případě bodových oceněních za splnění určitých herních úkolů), ale dá se očekávat, že Sony to tady, též s ohledem na PlayStation Home, pojme ve velkolepějším stylu. Pohříchu datum vydání 2.40 firmwaru nebylo ozřejmeno.
zdroj: Shacknews
 
 

Reklama