Novinky a oznámení

Články Jirka Frühauf

2. června 2011 v 16:48

Články, které pro vás připravuje Jirka Frühauf bude uveden v nadpise jako autor článku. Brzy vám přinesu první žhavou aktualitu ze světa her a nových rozšíření do her

s pozdravem

Jirka Frühauf

Oznámení

1. června 2011 v 17:43 | Michal Guha
Od této neděle vám bude přinášet novinky Jirka Fruhauf. Hlavním admin Michal Guha bude od 5.6.2011 do 16.6.2011 na pracovní cestě v Ostravě a Olomouci. Jirka Fruhauf vám bude přinášet ty nejžhavější informace z připravovaných her a také vám přineseme spousty nových rozšíření do her které vás baví. Příjemnou zábavu s našim webem OFPMAFIA vám přeji za celou redakci a děkuji vám za věrnost.

Omluva

16. října 2010 v 8:45
MAN Lion-1
Naše redakce se velice omlouvá za měsíční výpadek našeho blogu. Od dnešního dne se vše vrátí do starých kolejí. Každý den přineseme zajímavé novinky a hlavně přídavky do her které máte rádi. Děkujeme za pochopení!

Oznámení:

12. srpna 2010 v 12:25
cbs010
Každý den obdržím na e-mail několik dotazů ohledně blogu ofpmafia ( zprostředkované blog.cz ). Prosím uvádějte svůj e-mail a konkrétní dotaz. Není v mých silách každý den projíždět všechny komentáře. V několika případech není právě uveden ani kontaktní e-mail a nemohu tedy odpovědět. Prosím pište vaše náměty, připomínky či dotazy na e-mail somethingfree@seznam.cz nebo do lišty zpráva autorovi uveďte svůj e-mail, děkuji a přeji příjemnou zábavu.

Truck Simulator Austrain Edition

8. srpna 2010 v 23:22
gea logo
g1
g2
g3
g4
SCS Software oznámily hru Truck Simulator Austrain Edition, nejedná se ale o žádný nový titul jak se koluje na internetu. Jde jen o upravenou verzi German Truck Simulator. Některé věci jsou předělány a na mapě najdete spoustu nových objektů.
gts04b

18 Wheels of Steel EXTREME TRUCKER

24. srpna 2009 v 23:04
České studio SCS Software letos uvede nejen German Truck Simulator ale také 18 Wheels of Steel EXTREME TRUCKER. Trochu to znamená návrat ke staré klasice ale ve skutečnosti tomu tak není. Hra vychází v německu v polovině listopadu tohoto roku.

  • Extrémní lokality! Cestování přes 5 druhů převyšování lokalit včetně komunikací v zasněžené a zamrzlé krajině, suché pouště a bláznivá džungle. Jen nejlepší člověk může vyhrát. Nabídka proti těžkým konkurentům na zajištění pracovních míst pro rostoucí firmu.
  • Extrémní zatížení! Dopravní zatížení, které by dokonce mohlo vyděsit vaše babičky - maximální / minimální zatížení, nadměrné zatížení, vysoké riziko, zkrátka řečeno - nadměrný náklad ( kdyť to znáte z tv ).
  • Tyto bestie Nejezdí sami! Vaším úkolem bude se vracet do vašeho depa, kde budete muset natankovat palivo a provéct aspoň základní údržbu nákladních vozidel a udržet jej v maximální kondici.

Poradna hráčům:

24. srpna 2009 v 21:44
Dnešním dnem spouštíme poradnu pro naše návštěvníky stránek ofpmafia. V této rubrice vám rádi poradíme pokud to bude v našich silách. Pro snadnější komunikaci používejte především název hry a přídavku. Své otázky se snažte formulovat co nejpřesněji. Budeme rádi, pokud se zdejší poradna stane i pro vás místem, kam se budete rádi vracet.

Obnovení blogu ofpmafia:

23. srpna 2009 v 19:42
Dnešním dnem zahajujeme každodenní aktualizace na našem blogu ofpmafia.blog.cz, bohužel z technických důvodů náš druhý web ofpmafia.eu bude aktualizován až začátkem měsíce října. Všehny naše projekty budou vydány nejpozději do konce roku ! Děkujeme za pochopení a doufáme že se k nám rádi budete vracet.
 
 

Reklama