Omnibus Simulator Mapy

OMSI 2 Karlovy Vary 2019 VI.IX(BETA 96)Aktualizace

17. května 2019 v 20:12
Nová verze mapy Karlovy Vary pro autobusový simulátor OMSI 2 opravvuje chyby v hof souborech u linek MHD Karlovy Vary číslo 9,23 a 36. Odstraňuje chybu u linky MHD číslo 2 v Ostrově (z nádraží ve směru Náměstí nenastupovaly cestující). Úprava vegetace v městských částech Doubí, Tašovice, Dvory, Tuhnice a Rybáře.

Karlovy Vary 2019 VI.IV(BETA 90)

10. května 2019 v 9:00
Od 1.5.2019 byla prodloužena výluková linka MHD Karlovy Vary číslo 36 do Tašovic. Zároveň došlo k úpravě časových poloh spojů. Dále stejným dnem začal platit nový jízdní řád na lince číslo 45 MHD Karlovy Vary, která spojuje Terminál a obec Stanovice. Nově byl zaveden spoj v čase 4:50 ve směru Stanovice, který jezdí každý všední den po celý rok. Dále ve dnech školního vyučování byly zavedeny spoje v časech 6:35, 14:10 a 15:10. Dále byly zavedeny spoje v trase Stanovice - Pila, restaurace z důvodu požadavků obyvatel a obce Stanovice. Bohužel z důvodu aby autobusy linek číslo 40 a 45 nejezdily ve stejných časech je nutné přestoupit v obci Pila na linku číslo 40 a dále pokračovat ve směru Karlovy Vary.

Karlovy Vary 2018 VI.IV(BETA 88)

22. dubna 2019 v 8:54
Nová betaverze 2018 VI.IV(BETA 88) mapy Karlových varů pro simulátor OMSI 2 opravuje chyby u některých linek MHD a IDPKV. Doplněny objekty a vegetace v Ostrově. Vylepšuje městské čtvrti Dolní Drahovice, Bohatice a Horní Drahovice. Doplněny další inteligentní zastávky v Karlových Varech.

Karlovy Vary 2018 VI.IV(BETA 85)

20. dubna 2019 v 19:38
Mapa Karlovy Vary pro autobusový simulátor OMSI 2:

Karlovy Vary je krajské a statutární město v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé. Žije zde přibližně 49 tisíc obyvatel. Rozloha katastru činí 59,10 km². Je zde mj. sklářský a potravinářský průmysl. Je to nejnavštěvovanější české lázeňské město.

Historie hromadné dopravy:

První náznaky vznikající dopravy v Karlových Varech můžeme sledovat v 70. letech 19. století. Před vlakovým nádražím tehdy stávaly nájemní drožky a fiakry jednotlivých ubytovacích zařízení města. Přijíždějící návštěvníci byli pak těmito prostředky dopraveni do centra města, případně do jimi zamluveného ubytování a při odjezdu opět zpět k vlakovému nádraží. Fiakry a nájemní drožky daly počáteční impuls k řešení komplexnější hromadné dopravy v Karlových Varech a k vzniku pravidelných linek.

Vznik Dopravního podniku města Karlovy Vary:

1947 ČSD začíná obnovovat zaniklé autobusové linky Karlovarské omnibusové společnosti
1947 všechny dopravní podniky znárodněny a sjednoceny pod státní organizaci ČSAD (Československá státní autobusová doprava)

1949 ČSAD převzalo správu provozu hromadné dopravy v Karlových Varech

1952 ustanoveny samostatné podniky ČSAD do jednotlivých krajů

1954 osamostatnění hromadné dopravy v Karlových Varech


Od 1. 10. 1954 vzniká Dopravní podnik města Karlovy Vary

Vývoj karlovarské dopravy v 70. a 80. letech:

Změna provozovatele hromadné dopravy v Karlových Varech sice nepřinesla žádné zásadní změny, které by se veřejnosti výrazně dotkly, přesto však nebyla tato situace úplně ideální. Velkou slabinou ČSAD byla nezkušenost s provozem lanových drah. Nedostatečná údržba zapříčinila málem zánik tohoto specifického dopravního prostředku Karlových Varů.
Vedení krajského podniku ČSAD, pod které Karlovy Vary spadaly, sídlilo v Plzni a nedokázalo pružně řešit přepravní požadavky rozrůstajícího se města. Hromadná doprava se v Karlových Varech na konci 70. a v průběhu 80. let sice dále rozvíjela, ale velmi nesystematicky a neefektivně.

Dopravní podnik po roce 1989:

Po roce 1989 zažívá doprava v Karlových Varech, navzdory uvolnění všeobecných poměrů, výrazný útlum v rozvoji. Na nákladný provoz městské dopravy bylo stále složitější shánět dostatek potřebných financí.
Úlevu přinesla až 90. léta minulého století, kdy město využilo privatizace státního majetku a provoz městské hromadné dopravy získalo od ČSAD do svého vlastnictví. Mohlo tak pokračovat v znovuoživování a zkvalitňování služeb občanům a návštěvníkům Karlových Varů.

1. 5. 1993 na základě rozhodnutí Rady města Karlovy Vary vzniká akciová společnost provozující MHD v Karlových Varech
přesto, že nově založená společnost nemá již s ČSAD nic společného, dostává absurdně název "ČSAD MHD Karlovy Vary a.s."

25. 1. 2001 konečně dopravní společnost přejmenována na stávající "Dopravní podnik Karlovy vary, a. s.
V roce 1997 rozšířil Dopravní podnik svoji působnost i do přilehlých obcí formou příměstské linky do Ostrova, přes Jáchymov až na Boží Dar. V roce 2004 pak fungovalo už 5 příměstských linek a 2 linky dálkové. Postupně začal Dopravní podnik získávat spokojené zákazníky i díky nabízeným službám, jako opravárenství, mycí služby, lakování, prodej pohonných hmot, reklamní služby a další.

Předběžný přístup mapy Karlovy Vary VI díl:2

13. července 2018 v 16:37

Linka č. 21

Hřbitov Drahovice - Havlíčkova (Z) (×) - Nemocnice - Tržnice - Elite - Růžový Vrch - Krematorium

(Z)=zastávka pouze ve směru ZPĚT
(×)=zastávka na znamení
linka jede jen v sobotu, neděli a ve svátek mezi 13. a 16. hodinou

(LINKA 02100 ROUTE 01,02)

Linka č. 22

Hory, restaurace - Jenišov, rozcestí - Dvory II - V Aleji (×) - Tesco - Chodovská (×) - Sklářská - Chebská (×) - Rozcestí u Koníčka - Keramická škola - Pivovar - Elite - Tržnice

Intervaly
špička 30 min
sedlo 30 min
SO+NE 30 min

v úseku Hory, restaurace - Tesco jedou pouze vybrané spoje

(LINKA 02200 ROUTE 01,02,03,04)

Předběžný přístup mapy Karlovy Vary VI díl:1

13. července 2018 v 16:14
Od 12. Července 2018 máte možnost vstoupit do světa virtuálních Karlových Varů prostřednictvím autobusového simulátorů OMSI 2. Mapu můžete stahovat se všemi potřebnými soubory v jednom packu (9,82GB). Zatím se jedná o tzv. předběžný přístup. Mapa Karlových Varů vychází 22.7.2018 pro simulátor OMSI 2 a bude k dispozici na mega.nz, uloz.to a drive.google.com

OMSI 2 KARLOVY VARY BETA 6 (VERZE V.IX)

9. února 2018 v 15:58

Nová testovací verze mapy Karlových Varů pro autobusový simulátor OMSI 2 vám přínáší nové okolí Karlových Varů (Dalovice, Březová, Hlinky, Otovice, Javorná, Stará Ves, Nová Ves, Nové Sedlo, Staré Sedlo, Pila, Hlinky, Javorná, Šemnice, Svatý Hubert, Velichov, Kyselka, Radošov a další). Proměnou či rozšířením prošla i základní část mapy Karlových Varů (Jenišov, Hory, Doubí, Tuhnice, Centrum města, Bohatice, Dolní Drahovice, Na Vyhlídce, lázeňská část, Silnice do Olšovek, Nová silnice z Březové do Pily nebo od Letiště ve směru do Kolové.

Addon KARLOVY VARY V.IX & Test G30,G40

14. srpna 2017 v 17:07
Mapa od minulé veřejné verze obsahuje opět 20% více dlaždic. Opraven provoz v Tašovicích a v Jenišově, upraven AI pro linku MHD 18, rozšířeny křižovatky v Tašovicích a Jenišově, opraveny světelné křižovatky v centru, doplněny další nápovědy.

Verze Karlovy Vary V.IX Beta

30. června 2017 v 15:41

Verze Karlovy Vary V.IX Beta

Poslední verze mapy před vydáním verze Karlovy Vary VI Full

* Přidány nové dopravní značky
* Doplněny objekty v okolí Karlových Varů
* Opatchovaný úsek Javorná - Nová Ves
* Nová cesta do Nové Vsi
* Rozšířené některé křižovatky
* Opraveny objekty ve Dvorech
* Doplněny nápovědy
* Parklist byl zjednodušen
* Ai list byl zjednodušen
* Nové jízdní řády linek 40,48 a 49.
* Doplněny sloupky podel silnic
* Opraveny splines do Čankova
* Opraveny objekty ve Staré Roli, Čankově a v Rybářích.
* Opraveny jízdní řády některých linek
* Doplněn hof soubor annax ( Busse bude až v plné verzi)
* Část nových úseku připravené pro příští verzi mapy
a je toho mnohem více
Pro více informací ohledně projektu Karlovy Vary můžete navštívit stránku projektu na facebooku.

Karlovy Vary V.VI

11. května 2017 v 19:51
Mapa od minulé verze obsahuje o 21% více dlaždic. Nová konkurenční linka mezi Karlovými Vary a Loktem. Opraveny objekty v Tašovicích a na silnici ve směru do Lokte. Přidány objekty v Karlových varech a ve městě Loket(včetně zastávek MHD).

Přestavěny kruhové křižovatky u velkého Tesco a také výstavba nové silnice od Tesco k ZáVODNÍ ulici. Nová kominukace I/20 podel Tašovic. Předělána ulice Závodní a Havlíčkova. Drobné upravy ve Dvorech, Rybářích,v Centru města a Drahovicích.

Doplněny objekty u Stadionu ZM. U spoustu objektů byly odstraněny tzv. stěny "kolize". Opraveny některé spliny u Nemocnice a na Vyhlídce. Doplněny svodidla ve Studenské ulici. Upravy terénu a vegetace u Golfu. Upravy terénu a vegetace nad Richmondem.

Karlovy Vary V.V

15. února 2017 v 20:30
Nově je zprovozněn úsek Pivovar - Horní Nádraží - Elite a zpět. Tímto bylo Horní Nádraží doplněno o několik modelů, dopravních značek, zastávek MHD a vegetace. Zastávka MHD je zajištěna spoji linek MHD číslo 1,4 (10 párů spojů), 11 (bonusová linka), 13 a 51. Upravena byla částečně ulice Sokolovská (v oblasti u ABX, u zastávek Pivovar a Keramická Škola, ulice Nákladní, Křižikova, Karla IV (konečná linek 1,4 a 11 "Lázně III"). Přestavěny byly zastávky Stará Role, sídliště, Vítkova Hora a Moskevská. Malé upravy byly také prováděny nad Hotelem Thermal. Upraven Viadukt pod Růžovým Vrchem. Drobné úpravy byly provedeny také u Tuhnického mostu včetně kruhového objezdu a nadjezdu k Sokolovské ulici.
Změny MHD Linka číslo 1: Doplněny ranní spoje ve všech směrech a časové posuny v dopoledních hodinách. Nově linka obsluhuje zastávku Horní Nádraží. Linka číslo 2: Doplněny spoje v ranní špičce a jednoho spoje odpoledne. Odstraněny chyby v jízdních řádech aby byl zachován pravidelný interval. Linka číslo 3: Doplněn školní spoj. Linka číslo 4: 10 spojů denně jede nově po trase Křižikova - Sadová - Tržnice -Elite - Horní Nádraží - Elite - Tržnice - Svahová - Křižikova Linka číslo 11: Bonusová linka, jezdí po trase Lázně III - Hlavní Pošta (T)- I.P.Pavlova (Z) - Tržnice - Elite - Horní Nádraží. Každý den je vypraveno 38 spojů a linka je obsluhována malokapacitními vozy. V budoucnu bude linka prodloužena přes Divadelní náměstí k Lázním I. Linka číslo 13: Nově obsluhuje zastávku Horní Nádraží a dále došlo k drobným posunům v jízdních řádech. Linka číslo 15: Doplněny ranní spoje a v 7 hodinu ranní doplněny školní spoje. Linka číslo 16: Vybrané spoje jezdí nově přes zastávky Svatošská, Doubí a z Tašovic přes Jenišov do Hor.

Nově vyjíždějí vozy HZS ze stanice v Sokolovské ulici.

Kampaň byla doplněna o 5 nových misí (Odpoledni Turnus - Karosa B952 na 6 - Linka IDKV 110 - Tady někdo zaspal - Víkendová 13) a starší mise byly upraveny pro nejnovější verzi mapy.

Výluka v Karlových Varech

12. srpna 2016 v 18:20
V Karlových Varech začala 8.8.2016 výluka v městské hromadné dopravě na linkách číslo 6,24 a 51 a jinak tomu není ani v mapě Karlových Varů pro simulátor OMSI 2.

Karlov Vary V.I FULL

19. června 2016 v 14:04
Po nějaké době jsme vyslyšely požadavky hráčů a vydáváme mapu Karlových Varů jako jednotný balíček i s alternativními AI listy. Pack obsahuje původní verzi Karlových Varů 4.0, 4.1,4.5, 5.0 a 5.1. Momentálně připravujeme HD Karlovy Vary VI ktérá již nebude obsahovat celé město ale bude celkem 26 map vždy s linkou extra aby byla zajištěna kvalita a optimalizace mapy. Momentálně se pracuje na linkách číslo 4,9 a 12. V letošním roce bude k dispozici pouze jediná verze mapy a to linka číslo 4 a 34. Počátkem příšího roku přibude linka 9 a poté linka číslo 12. Bohužel nebude možné tak rychle chrlit verzi za verzí a ani projekt jak už napovídá nejnovější aktualizace se nebude jmenovat Karlovy Vary ale Karlovarsko. Plná verze mapy Karlových Varů V.I obsahuje linky MHD: 1 Lázně III - Tržnice - Dvory - Globus, 2 Divadelní Náměstí - Tržnice - OC Varyáda - 3 Stará Role - Tržnice - Lidická - Stará Kysibelská, 4 Křižikova - Tržnice - Lázně III, 4 Bonus Křižikova - Tržnice - Křižikova, 4 Bonus Tržnice - Sadová - Tržnice, Linka 5 Sedlec - Tržnice - Bohatice, Linka 6 Doubí - Tržnice - Stará Kysibelská, Linka 7 Tržnice - Březová, Linka 8 Tržnice - Olšová Vrata - Letiště, Linka 9 Tržnice - Čankov, Linka 10 Bonus Tržnice - Dvory, Linka 11 Bonus Divadedelní Náměstí - Tržnice, Linka 12 Tržnice - Čankovská - Tržnice, Linka 13 Lanovka Imperial - Tržnice . Stará Role, sídliště - Stará Role, Letná, Linka 14 Bonus Garáže MHD - Tržnice, Linka 15 Lidická - Tržnice - Stará Role, Linka 16 OC Varyáda - Tašovice, Linka 17 Tržnice - Dalovice, Linka 18 Dolní Nádraží, Terminál - Tržnice - Garáže MHD, Linka 19 Tržnice - Otovice - Tržnice, Linka 20 Parkoviště Kome - Lázně I, Linka 21 Hřbitov Drahovice - Tržnice - Krematorium, Linka 22 Tržnice - Tesco - Hory, Linka 23 Tržnice - Jenišov - Loket, Linka 24 Tržnice - Doubí - SV. Linhart, Linka 51 Garáže MHD - Lidická . Stará Role, Linka 52 Divadelní Náměstí - Tržnice - Dvory - Doubí, Zvláštní Linky D,D1,D2,F1,F2,F3,K1,K2,K3,T, příměstské linky 105, 110,115,145,146,147 a 148.

Karlovy Vary V.I (Aktualizováno)

14. června 2016 v 23:40
Aktualizace mapy Karlových Varů V.I obsahuje upravené jízdní řády linek MHD 1,23,24 a příměstských linek 105, 115, 147 a 148. Upravuje jízdní řády pro letošní mezinárodní filmový festival (další miniaktualizace mapy proběhne 30.6.2016). Některé objekty byly nahrazeny za nové nebo vylepšené ve všech verzích mapy Karlových Varů. Všechny mapy byly nově přeloženy a fungují již ve všech verzích OMSI 2 a nejsou konflikty v terénu.

Karlovy Vary V

6. dubna 2016 v 17:09
Dnes vám přinášíme novou verzi mapy Karlových Varů V. Karlovy Vary V obsahuje linky MHD: 1 Lázně III - Tržnice - Dvory - Globus, 2 Divadelní Náměstí - Tržnice - OC Varyáda - 3 Stará Role - Tržnice - Lidická - Stará Kysibelská, 4 Křižikova - Tržnice - Lázně III, 4 Bonus Křižikova - Tržnice - Křižikova, 4 Bonus Tržnice - Sadová - Tržnice, Linka 5 Sedlec - Tržnice - Bohatice, Linka 6 Doubí - Tržnice - Stará Kysibelská, Linka 7 Tržnice - Březová, Linka 8 Tržnice - Olšová Vrata - Letiště, Linka 9 Tržnice - Čankov, Linka 10 Bonus Tržnice - Dvory, Linka 11 Bonus Divadedelní Náměstí - Tržnice, Linka 12 Tržnice - Čankovská - Tržnice, Linka 13 Lanovka Imperial - Tržnice . Stará Role, sídliště - Stará Role, Letná, Linka 14 Bonus Garáže MHD - Tržnice, Linka 15 Lidická - Tržnice - Stará Role, Linka 16 OC Varyáda - Tašovice, Linka 17 Tržnice - Dalovice, Linka 18 Dolní Nádraží, Terminál - Tržnice - Garáže MHD, Linka 19 Tržnice - Otovice - Tržnice, Linka 20 Parkoviště Kome - Lázně I, Linka 21 Hřbitov Drahovice - Tržnice - Krematorium, Linka 22 Tržnice - Tesco - Hory, Linka 23 Tržnice - Jenišov - Loket, Linka 24 Tržnice - Doubí - SV. Linhart, Linka 51 Garáže MHD - Lidická . Stará Role, Linka 52 Divadelní Náměstí - Tržnice - Dvory - Doubí, Zvláštní Linky D,D1,D2,F1,F2,F3,K1,K2,K3,T, příměstské linky 110,115,145,146,147 a 148. Mapa Chebu Premium 1.003.02 obsahuje linky MHD číslo 1 až 8:


Balíček navíc obsahovaje i nové aktualizace map Karlovy Vary Extra 2002, Karlovy Vary Extra Real 1993 v.ii, Karlovy Vary Extra Real 2006, Seaside City real 2016 a Pilzdorf 3.0, Karlovy Vary 1993 v2 a Karlovy Vary extra optimalizovanou verzi 1993 extra line "4". Opět jako minule jsou přibaleny repainty DPKV, hlášení zastávek, několik zajímavých modifikací, zvuků autobusů, mise do kampaně pro řidiče MHD v Karlových Varech a okolí. Pochopitelně je toho více ale zde nebudeme vše rozepisovat.

Lemmental V3.0.2

23. února 2016 v 19:51
Daylight před nedavnem vydal třetí verzi fiktivní mapu s oblastí Německa Lemmental. Vzhledem k předchozí verzi, která byla zveřejněna již před rokem vylepšil a obohatil scénu mapy o velké množství nových dlaždic, které v současné době produkuje více než 300 minut jízdy vaším dopravním prostředkem. Úroveň provedení VS Optimalizace celého projektu lze přirovnat k nejlepší polské mapě typu Karbowo.


OMSI 2 Karlovy Vary 4.90 (Aktualizováno)

5. února 2016 v 19:48
Posledni veřejná testovací verze 4.90 mapy Karlových Varů před vydáním již páté verze která přinese nejen dvě standartní mapy Karlových Varů ale také další mapy mezi které například patří Karlovy Vary Extra 2002, Karlovy Vary Extra Real 1993 v.ii, Karlovy Vary Extra Real 2006, Seaside City real 2016, Cheb a Pilzdorf 3.0. Aktuáalní verze mapy přidává či upravuje vegetaci v částech Horní a Dolní Drahovice, Bohatice, Čankov, Stará Role, Rybáře, Tuhnice a v obci Dalovice. Několik objektů bylo nahrazeno novými. Změna se dotkla i linek MHD (1,2,3,5,7,8,12,13,15,23 a 24).

Karlovy Vary 4.5

19. listopadu 2015 v 16:17

Nová veřejná testovací verze přináší několik podstatných změn. Mezi prvními je například prodloužená linka MHD číslo 8 v úseku Černý Kůň - Hůrky - Olšová Vrata (0800 Route 03 a 04) - Motýlek - Letiště Karlovy Vary (0800 Route 05 a 06).

Karlovy Vary 4.1 (Aktualizováno)

24. října 2015 v 18:23

Po delší době vám přinášíme první oficialní rozšíření mapy Karlových Varů. Nová verze obsahuje opravenou a zvětšenou mapu Karlovy Vary IV update 1, novou verzi Karlovy Vary 2006 která se odehrává v letech 2003 až 2006 a jako poslední novou verzi mapy Seaside City real 2015.
Rozsah linek MHD Karlovy Vary verze 2006:
Linka 1 DVORY - TRZNICE - LAZNE III (0100 route 01,02)
Linka 2 STADION ZM - TRZNICE - LAZNE I - DIVADELNI NAMESTI (0200 route 01,02)
Linka 3 STARA ROLE - TRZNICE (0300 route 03,04)
Linka 4 KRIZIKOVA - SADOVA - TRZNICE - KRIZIKOVA (0400 route 01,02)
Linka 5 OTOVICE - TRZNICE - BOHATICE (0500 route 01,02)
Linka 6 STARA KYSIBELSKA - TRZNICE - DOUBI (0600 route 01,02)
Linka 8 TRZNICE - LANOVKA IMPERIAL (0800 route 01,02)
Linka 9 HORY - TRZNICE - CANKOV (0900 route 01,02)

Linka 10 TASOVICE - DVORY - TRZNICE - LIDICKA (1000 route 01,02,03,04)
Linka 11 DIVADELNI NAMESTI - LAZNE I - TRZNICE - STARA ROLE, SIDLISTE (1100 route 01,02)
Linka 12 DOLNI NADRAZI - TRZNICE - CANKOVSKA - TRZNICE - DOLNI NADRAZI (1200 route 01,02)
Linka 13 LAZNE III - TRZNICE - STARA ROLE, SIDLISTE - STARA ROLE, LETNA (1300 route 01,02)
Linka 14 SEDLEC - TRZNICE - GARAZE MHD (1400 route 01,02)
Linka 15 LIDICKA - TRZNICE - STARA ROLE (1500 route 01,02)
Linka 17 TRZNICE - DALOVICE (1700 route 01,02,03,04)
Linka 20 LAZNE I - PARKOVISTE KOME (2000 route 01,02)

Linka 21 KREMATORIUM - TRZNICE - HRBITOV DRAHOVICE (2100 route 01,02)
Linka 22 TRZNICE - TESCO (2200 route 01,02)
Linka 23 TESCO - STARA ROLE - TESCO (2200 route 03,04)
Linka 24 TESCO - CANKOVSKA - TESCO (2300 route 01,02) - LOKET (PROSINEC 2015)
Linka 51 STARA ROLE - TRZNICE - LIDICKA - GARAZE MHD (5100 route 01,02)
Linka 52 DOUBI - DVORY - TRZNICE - DIVADELNI NAMESTI (5200 route 01,02)
Linka F1 Stanove Mestecko - Hotel Thermal - Hotel Festival - Hotel Thermal - Stanove Mestecko (2010 route 01,02)
Linka F2 Stanove Mestecko - Hotel Thermal - Libusina - Brezova, kemp (2020 route 01,02)
Linka F3 Stanove Mestecko - Hotel Thermal - Libusina - Divadelni Namesti (2030 route 01,02)
Linka T TESCO - TRZNICE
Verze mapy Karlovy Vary Extra 2015 opravuje nespočet chyb a přidává některé objekty v městských částech Dvory, Dvory II, Stará Role, Tašovice, Rybáře, centrum, Tuhnice, Doubí, Drahovice. Nově jsou dokončeny zastávky a lokace v úseku linky MHD číslo 8 ( Černý Kůň, Pražská, Pod Hůrkami, Húrky, K Letišti, U Hájenky, Golf).
Jako poslední mapa nového rozšíření je aktualizovaná Seaside City real 2015, která přináší grafickou optimalizací a rovněž i kompletní optimalizací MHD. Mapa prošla i malým rozšířením.
Download: Karlovy Vary 4.1
Download: Oprava terénu Pražské ulice a vložení nových titlů včetně objektů a také byly doplněny hof soubory pro linku MHD Karlovy Vary číslo 8.

Edit 30.10.2015
Malá aktualizace mapy Karlových Varů 4.1b přináší dokončený úsek Golf - Olšová Vrata - Letiště. Nové zastávky MHD pro linku číslo 8: Golf, Olšová Vrata-střed, Olšová Vrata, Na Krachu, Motýlek, Vítkova Hora, Letiště rozcestí a Letiště.
Momentálně se pracuje na novém úseku linky MHD Karlovy vary číslo 19 Elektrosvit - Otovice - Dalovice, nádraží - Elektrosvit. Opravují se křižovatky (zkapacitnění a funkčnost) u Tuhnického Mostu nebo u KV Arény či výstavba nové křižovatky Západní x Svatošská.
Dále dochází k přestavbě úseku Dvory II - Jenišov, z důvodu dříve fiktivní podoby umístění Letiště které konečně je na místě kde se má nacházet. Tím je také budována silnice I/20 podel Tašovic do Jenišova.
Festivalové linky pro Karlovy Vary IV

6. června 2015 v 12:55
 
 

Reklama