Omnibus Simulator patch

Omsi 2.1

5. května 2014 v 16:11 | Jakub
Vážení čtenáři,
chtěl bych vás všechny svou krátkou vsuvkou důrazně upozornit, že dnes okolo druhé hodiny vyšel patch na Omsi 2. Tento převratný patch vám Omsi 2 změní na Omsi 2.1. Stahujte na vašem stamu!

Patch 1.0.4

30. května 2013 v 15:40
Nedavno vyšel nový patch pro autobusový simulator OMSI Omnibus Simulator od německého studia MR-Software a ve zkratce si shrneme několik novinek.

Hlavní prvky simulátoru:
-------------
* Nově vyžaduje o Pay addonů aktivaci proti kopírování
* Rychlejší nabídka Nastavení, náročný seznam kláves.
* Tlumené/plynulé řízení je možné, i při řízení klávesnicí. (pozn. na klávesnici se zatím plyn nedal moc aktivně regulovat)
* Cestující s vámi při prodeji lístků budou vždy komunikovat, už se nestane, že by vám dali peníze a neřekli, co vlastně chtějí.
* Kolize s kolejovými vozidly nezpůsobí nepochopitelné vykolejení.
* Nové příkazy v příkazovém řádku:
"-savelogs" každá logfile bude mít v názvu datum a čas, takže se nebudou přepisovat. Ale nezapomeňte, že to povede k velkému množství těchto souborů "odpadu" ve složce s Omsi, takže se to vyplatí pouze při betatestech.
"-nolog" vypne logfile, zvýší výkon hry.
"-logall" zapíše do logfile úplně všechno. Mělo by to pomoct s řešením záhadných errorů, ale snižuje výkon a podstatně zvyšuje dobu načítání.
Grafika / Výkon:
-------------
* Úprava zrcátek: Budou renderována pouze viditelná zrcátka. Pokud vidíte jen jedno zrcátko, tak se odrazy v něm budou objevovat stejně rychle, jako zbytek simulace, takže odraz nebude působit tak trhaně.
* Anizotropické filtrování bude defaultně aktivované, nebude se muset nastavovat v ovladačích grafiky (takže se zbavíme rozmazávajících se čar na silnici)
* Realističtější ztvárnění noci kvůli sníženým odrazům v noci
* Poměr stran zrcátek nastaven 16:10, už není závislý na poměru obrazovky

OMSI Addon Manager

16. srpna 2011 v 23:00
Nová verze oblíbeného klienta OMSI Addon Manager 1.2.3 obsahuje vylepšenou funkci stahování. Odstraněny byly všechny nečekané pády programu. Addony jsou již ve správných složkách.

Patch OMSI V 1.0.1

8. března 2011 v 15:36
Hra Omnibus Simulator se dnes dočkala prvního opravného balíčku. Patch vylepšuje umělou inteligenci. Přidává podporu herních ovladačů. Odstaňuje klepání obrazu při slabším hardwaru vašeho PC. Optimalizace výkonu, odstraněna chyba černé obrazovky při přerušení nebo ukončení hry. Patch stahujte zde. Pozor patch 1.0.1 způsobuje nefunkčnost některých nových map. Aktualizaci pro mapu Meisendorf stahujte zde. Aktualizaci pro mapu Pilzdorf stahujte zde.

Balíček programů:

27. února 2011 v 0:01
Dnes vám přinášíme balíček programů do hry Omnibus Simulator. Pack zahrnuje programy OmsiObjEditP, OmsiXConv, StreetCreator.
 
 

Reklama