Scania Truck Simulator

Irizar Bus Mod

18. července 2016 v 21:07
I už do dnes stašího simulatoru jako je Scania Truck Simulator máme nový přírustek autobusu Irizar od autora Since207 do vaší garáže. Původní model je již ve hře jako umělá inteligence.

Scania Truck Driving Simulator Update 1.5.0

19. září 2012 v 17:38
Dnes byl vydán další Update 1.5.0 pro herní titul Scania Truck Driving Simulator od vývojářů SCS Software. Aktualizace hry 1.5.0 přináší dvě nové nebezpečné úrovně: s názvy ""Mandatory Break" and "Construction Site".

Další update hry na cestě

23. července 2012 v 19:50
Vývojáři z českého týmu SCS Sowtware pracují na dalším oficialním rozšíření svého titulu Scania Truck Driving Simulator. Patch bude opětovně opravovat několik drobných chyb a navíc přidá jednu malou vesničku, tři nové úkoly a na konec nové náklady, rozhodně se máme opět na co těšit.

Scania Truck Driving Simulator 1.1.0

24. června 2012 v 12:17
První oficialní opravný pack pro nejnovější simulator Scania Truck Driving Simulator od českých herních vývojářů SCS Software. Aktualizace 1.1.0 opravuje nespočet chyb a přidává několik vylepšení. Update také obsahuje dva nové úkoly. Autoři dále doplńují že v budoucnu bude hra obohacena o dalších deset nových úkolů a mapa bude o několik cest ještě rozšířena, rozhodně se máme na co tešit.

Scania Truck Driving Simulator Hotov

10. června 2012 v 13:59
Fanoušci serie od českých herních vývojářů mohou konečně slavit, nový titul Scania Truck Driving Simulator je hotov (krom některýck lokalizací)¨a simulator vychází již 18. června tohoto roku.

Scania Truck Driving Simulator není stále dokončen

25. května 2012 v 12:21
Vývojáří z Českého vývojařského studia SCS Software potvrdily naší domněnku že stále není nejnovější simulator Scania Truck Driving Simulator zcela dokončen. Tato domněnka vznikla stejně jako tomu bylo u titulu Euro Truck Simulator 2 kdy několik nejmenovaných interneových prodejců uvedlo že hra vychází již tento týden. Pro více infomací doporučujeme navštívit český web http://svetsim.funsite.cz

Scania Truck Driving Simulator The Game - promo trailer

18. května 2012 v 19:35
České herního studio SCS Software právě vydalo promo trailer k připravovanému titulu Scania Driving Truck Simulator Game. Hra bude obsahovat asi třikrát více úkolů a prostředí než tomu bylo u Truck & Trailers.
Ve hře budeme opět řešit nespočet různý problémů se kterými se můžeme setkat v obyčejném provozu. Datum vydání SCANIA Driving Simulator je planováno na první den v červnu tohoto roku. Bohužel den vydání byl později vyvrácen, děkujeme za pochopení!!!

Scania Driving Simulator před dokončením

17. května 2012 v 15:18
Vývojáři z českého týmu SCS Software pomalu a jistě dokončují další svůj titul Scania Driving Simulator. Simulator sice stále obsahuje ještě malé chyby, které je třeba opravit, ale přesto by nemělo vydání nového simulatoru dlouho trvat a titulu by jsme se příští měsíc mohly opravdu dočkat.

Scania Truck Drive Simulator

5. března 2012 v 16:00
České herní vývojářské studio SCS Software mimo ETS 2 připravuje také další projekt, který má vyjít ještě před vydáním Euro Truck Simulator 2. Toto již během poslední doby SCS na svém blogu potvrdilo. V novém produktu Scania truck Driver Simulator bude zajímavou kombinaci Trucks and Trailers a 18 WoS ET. Opět na nás bude čekat spousty nových úkolů ve zručnosti při parkování nebo manipulování s nákladem v malém prostoru nebo projet úzkou uličkou ve které jsou ještě navíc zaparkovaná osobní vozidla. Nový simulator ale nabídne také i plnohodnotné úkoly dojet z bodu A do bodu B jak to známe například u ETS nebo GTS. Scania Truck Drive Simulator běhá na stejném enginu, na jakém běží Euro truck simulator 2.
 
 

Reklama