Serial: hry které moc neznáte

Passenger Train Simulator

17. července 2016 v 11:36
Passenger Train Simulator je plně 3D vlaková simulace. V tomto simulátoru přebíráte kontrolu nad několika osobními vlaky. Vašim úkolem je bezpečně přepravit cestující ze stanice ke stanici a vyhnout se zakřiveným kolejím. Jinak vám hrozí vykolejení. K dokončení úspěšné misi je zapotřebí zastavit v každé stanici a nechat lidi nastoupit.

Dřevorubecký simulátor 2012

14. března 2012 v 19:14 | pepdol
Jeden z dalších bizarních simulatorů míří na naše železa. Dřevorubecký simulátor 2012 jak už název napovídá nás zanese do každodenní práce dřevorubce. Ve hře se můžete těšit na pach (který stejně neucítíte) čerstvě nařezaného dřeva a v uších to zní jako siréna hlasitého rachotu motorů a před tvýma očima se řítí k zemi vzrostlá borovice. Čeká tě ještě těžká šichta, než porazíš všechny vzrostlé stromy a svezeš jejich kmeny do tábora. Vítej v dřevařském simulátoru!

Tvým úkolem je kácet stromy označené pro těžbu, následně je zpracovat na pile a dodat zákazníkům v podobě prken a desek. Něco takového nezvládneš bez těžké mechanizace a tu se musíš naučit řídit a ovládat. Usedneš za knipl mohutných jeřábů, jeřábových pil, odtahových vozů, traktorů ap.

Construction Simulator

2. února 2012 v 18:28
Po delší době se trošku vrátíme k našemu serialu " hry, které moc neznáme " a nejen to, příště se podíváme i na hry o kterých jsme tu psaly již v minulosti. Dnešní díl bude o novém simulatoru ve kterém bude vaším ukolem stavět nové stavby. Pochopitelně ale nečejte žádné zázraky jde o takový podřadný simulator ( něco jako u filmu když řekneme to je ale béčko ). K dispozici budete firmu o střední velikosti. V kampani nečekejte žádný příběch ani nic jiného. Do vaší firmy přijde zákazník a bude po vás požadovat určitou práci a vy jej budete muset pro něj vykonat. K dispozici budete mít ve vaší společnosti mini bagr, nákladní vůz s teleskopickým jeřábem a několik dalších dopravních prostředků. Postupem času vytvoříte firmu nečekaných rozměrů. Hra nabízí na poměr kvality simulatoru grafiku na velmi dobré urovni.

Demoverze Demolition Company

18. srpna 2010 v 22:56
des

Dnes vám přinášíme demoverzi hry " Demolition Company " , předem upozorňují že se spíše jedná o další propadák herní divize Astragon. Demo stahujte zde.

Systemové požadavky:
  • Windows XP/Vista/7
  • 2,0 GHz Prozessor
  • 1 GB Ram
  • HDD: 1 GB
  • Grafická karta s pamětí 256 MB VRAM
  • Nvidia GeForce 6800 Serie, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT oder besser

Video: Transportando o Brasil

25. března 2010 v 9:18

Simulator: zahrajte si na pošťáka

28. října 2008 v 18:55
Chtěly jste sedět za volantem dodávky a dělat pošťáka? Teď máte jedinečnou možnost. Skusit to můžete dodávkou nebo na kole. Vašim úkolem bude jak jinak rozvážet poštu. Město je zcela fiktivní ale velice rozlehlé.

Vaším úkolem je dovést poštovní obsílku v časovému limitu, samozřejmě se dostat z vašeho vozidla nebo slézt ze svého jízdního kola a vydat ji osobně. Ve hře si vyberte firemní vzhled (barva, jméno, logo apod.) a vybrat si mezi různými modely dodávek.
Hra obsahuje neomezený počet úkolů (jednoduché doručování pošty,balíků a jiného zboží) prostřednictvím různých okresů (město, průmyslova čtvrť, obchodní centrum, atd.) nabízí nespočet hodin zábavy a úkolů.
Připravte se pro jízdu do všech typů počasí nebo povětrnostním podmínkám (slunce, sníh, led, déšť, mlha) a také změna dne v noc.

obsah hry:

neomezené úkoly v obrovském městě
7 různých modelů dodávek nebojízdní kolo
doprava ve městě ( provoz kolem vás, lidé a další )

doporučené požadavky:

windows: xp nebo vista
procesor: intel 1,7 Ghz, nejlépe Pentium 4 do 2 GHz nebo podobný
grafická karta: direct x 9.0c s 128 MB, nejlépe 256 MB paměti
zvuková karta
HDD: 2GB

Demo:

Seriál o hrách které neznáte díl 3:

31. srpna 2008 v 9:48
Dnes vám přinášíme třetí díl o hrách které neznáte. Tento díl je delší než dřívější díly a proto jsme se rozhodly o malou změnu, pokračujte zde.

Seriál o hrách které neznáte díl 2:

9. července 2008 v 14:10
Big Rig Racing:
Big Rig Racing
Nejedná se o novou hru, to je stejná stará hra Rig Racer 2 z roku 2005 provedené Metro3D. Později ValuSoft v lednu 2008 znovu-uvolní tuto hru v novém obalu s novým názvem. Žánr pro tuto hru je pouze Truck Racing. Tato hra byla poprvé provedena na konzoli ps2 později byl portován do PC.
Demo: Ano, Gamespot
Headlight:
Název hry je "Headlight" Hra se odehrává v Rusku, na konci ninghtees. Regiony (od Murmansk do Soči, od Smolensk, aby Cheljabinsk). Tam se budou na silnicích o 20 000 hru Mnoho skrytých kilometrů silnic, což je nasycený provozu. Existují bude asi 100 modelů rusky vozidel, které můžete použít. Možnost nákupu nákladní automobily, automobily a busses. autobusy. Bude hodně pracovních míst, s speciální vozidla jako taxi, sanitku, což je sklápěcí nákladní auto a městského autobusu. Budete mít také na růst buiyng některé budovy, jako hotely, čerpací stanici a auto základů.
Datum vydání: TBA - 2009
Oficiální stránky: http://www.dalniy-svet.ru

Nový seriál, "Hry které moc neznáte díl 1:

29. června 2008 v 12:58
Rig'n'Roll:
Je pokračování slavné pevný automobilové série. Tentokrát hru svět je pravda-na-život. Francisco to San Diego, San Jose to Los Angeles. Hráči mohou závodit high-poháněná Semis podél tisíce mil od skutečné Kalifornské silnice, navštívíte-San Francisco na San Diego, San Jose do Los Angeles. Rig'n'Roll dodává hráči konečnému kamion řidičských zkušeností s autentickými modely nákladních automobilů a jejich interiérů, úplně nové fyziky a ohromující 3D grafiku mezi mnoha funkcemi. Nehledě na to, že nejpřesnější a inovativní simulace jízdy nákladních automobilů hra stále vyrábí, Rig'n'Roll immerses hráčů vevzrušující příběh s neočekávané finále, takže nové spojence a potýkali zrádní nepřátelé, které odhalí spiknutí, které bude otestovat své dovednosti na omezení.
Datum vydání: září 2008, podle tiskové zprávy o 505 a IC
Demo: Nebude žádné.
Pevný Truck:
Ruská verze byla, se nazývá: Hard Truck: Road to Victory. Má všechny vlastnosti řidičský simulátor a 3D akční hru. Hra má dvě úrovně - podloubí a simulátor. "Hard truck" je softlab-NSK první kamion řidičského hry.
odkaz k ztažení plné verze: http://www.classic-gaming.net/game/360/
 
 

Reklama